Eredivisie
Home › Clubs › Willem II
Willem II

Willem II: wedstrijden, uitslagen, ranglijst en stats

Nederland · opgericht in 1896 · Koning Willem II Stadion

Willem II: competities in 2026/27

Eredivisie18e plaats, 2 puntenVolgende: Cambuur · za 24 okt · 18:45
KNVB Bekerronde 64Volgende: Helmond Sport · di 27 okt · 20:00

Willem II: komende wedstrijden

za 24 okt · 18:45Willem II–Cambuur
Eredivisie · Onderlinge duels (H2H)
di 27 okt · 20:00Helmond Sport–Willem II
KNVB Bekerza 31 okt · 18:45PSV Eindhoven–Willem IIEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 20:00Willem II–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 22 nov · 12:15Twente–Willem II
Eredivisie

Willem II: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVVVVV
17-10-26Sparta Rotterdam3–2Willem II
Eredivisie
11-10-26Utrecht3–1Willem II
Eredivisie
19-9-26Willem II0–1Fortuna Sittard
Eredivisie
15-9-26Ajax5–1Willem II
Eredivisie
11-9-26AZ Alkmaar1–1Willem II
Eredivisie
5-9-26Willem II0–3Excelsior
Eredivisie
30-8-26Willem II2–2Heerenveen
Eredivisie
15-8-26Willem II1–4NEC Nijmegen
Eredivisie

Wedstrijden en uitslagen van Willem II dit seizoen

Komende wedstrijden

za 24 okt · 18:45Willem II–Cambuur
Eredivisie
di 27 okt · 20:00Helmond Sport–Willem II
KNVB Beker
za 31 okt · 18:45PSV Eindhoven–Willem II
Eredivisie
vr 6 nov · 20:00Willem II–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 22 nov · 12:15Twente–Willem II
Eredivisie
vr 27 nov · 20:00Groningen–Willem II
Eredivisie
za 5 dec · 16:30Willem II–Feyenoord
Eredivisie
zo 13 dec · 14:30Willem II–ADO Den Haag
Eredivisie
vr 18 dec · 20:00Telstar–Willem II
Eredivisie
za 9 jan · 20:00Willem II–Ajax
Eredivisie
zo 17 jan · 16:45Cambuur–Willem II
Eredivisie
zo 24 jan · 14:30NEC Nijmegen–Willem II
Eredivisie
za 30 jan · 20:00Willem II–PSV Eindhoven
Eredivisie
zo 14 feb · 17:00Willem II–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 21 feb · 17:00Heerenveen–Willem II
Eredivisie
zo 28 feb · 17:00Willem II–Groningen
Eredivisie
zo 7 mrt · 17:00PEC Zwolle–Willem II
Eredivisie
zo 14 mrt · 17:00Willem II–Twente
Eredivisie
zo 21 mrt · 17:00ADO Den Haag–Willem II
Eredivisie
zo 4 apr · 17:00Willem II–Utrecht
Eredivisie
zo 11 apr · 17:00Willem II–AZ Alkmaar
Eredivisie
zo 25 apr · 17:00Excelsior–Willem II
Eredivisie
zo 2 mei · 17:00Feyenoord–Willem II
Eredivisie
zo 9 mei · 17:00Willem II–Telstar
Eredivisie
zo 16 mei · 14:30Fortuna Sittard–Willem II
Eredivisie
zo 23 mei · 14:30Willem II–GO Ahead Eagles
Eredivisie
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
17-10-26Sparta Rotterdam3–2Willem II
Eredivisie
11-10-26Utrecht3–1Willem II
Eredivisie
19-9-26Willem II0–1Fortuna Sittard
Eredivisie
15-9-26Ajax5–1Willem II
Eredivisie
11-9-26AZ Alkmaar1–1Willem II
Eredivisie
5-9-26Willem II0–3Excelsior
Eredivisie
30-8-26Willem II2–2Heerenveen
Eredivisie
15-8-26Willem II1–4NEC Nijmegen
Eredivisie
8-8-26GO Ahead Eagles4–1Willem II
Eredivisie

Bijgewerkt: 24 oktober 2026

Willem II: blessures en afwezigen

Deze spelers zijn er de volgende wedstrijd niet bij.

  • A. Culumvoetblessure
  • T. Didillon Hodlhamstringblessure
  • J. Hoogmaknieblessure
  • A. Lachkarliesblessure
  • W. van der Steenniet in de selectie

Eredivisie: de plek van Willem II op de ranglijst

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
16Telstar101-3-612:216VVGVG
17ADO Den Haag101-3-613:236VWGGV
18Willem II100-2-810:322VVVVV

Willem II: seizoensstatistieken (Eredivisie)

Doelpunten voor per wedstrijd1,0
Doelpunten tegen per wedstrijd2,9
Thuis: voor / tegen0,8 / 2,5
Uit: voor / tegen1,2 / 3,2
De nul gehouden0
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten12
Gele kaarten per wedstrijd1,3
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (7×) · 4-4-2 (1×) · 4-4-1-1 (1×)

Willem II: spelersstatistieken (Eredivisie)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
C. TwigtMID65340130006,87
D. HaenAAN981030177006,84
T. VilhenaMID63801051106,84
T. VerheydtAAN7941042106,78
Uriel van AalstAAN979822114106,71
V. van CrooijMID31900220206,62
E. GürbüzMID83510040006,60
J. SloryMID974410117106,57
F. StamVER98100010106,54
H. ter AvestVER86220131006,51
N. Tjoe-A-OnVER97550261206,50
M. DekkerVER64860011006,50
M. LemmensVER81960000006,37
O. MartinAAN5530000106,36
J. HoogmaVER32250000006,23
Anass ZarroukMID2840000006,20
J. SchuurmanMID190010005,81
A. CiranniMID62421011005,60
Per van LoonVER63210010005,51
K. BoogaardMID53480030105,43
A. Et-TaïbiVER3600000004,70
J. van EsdonkMID11000000–
I. MouhoulMID11000010–
D. IglesiasMID11000000–

Spelers staan gerangschikt op hun beoordeling, het gemiddelde over het seizoen in de competitie. De spelerspagina's open je via de selectie hieronder.

Selectie Willem II

Keepers

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Willem II

Aanwinsten

  • M. DekkerAZ Alkmaar · transfer1-9-26
  • O. MartinManchester United · huur1-9-26
  • V. van CrooijNEC Nijmegen · transfer31-8-26
  • M. DelangheCercle Brugge · huur31-8-26
  • T. MullerFC Eindhoven · transfer30-8-26
  • T. VilhenaPanathinaikos · transfervrij25-8-26
  • C. TwigtGO Ahead Eagles · transfer16-8-26
  • H. ter AvestOxford United · transfervrij27-7-26

Vertrokken

  • L. AbildgaardFC Eindhoven · huur1-9-26
  • J. FernandesAB Copenhagen · transfer1-9-26
  • Kevin FerreiraFC Eindhoven · huur22-7-26
  • E. KehrerFC Winterthur · transfer30-6-26
  • B. LambertKortrijk · transfer30-6-26
  • M. de JongeFC Eindhoven · transfervrij30-6-26
  • H. van GemertWaalwijk · transfervrij30-6-26
  • N. DoodemanFC Volendam · transfervrij30-6-26

Willem II: belangrijkste feiten

LandNederland
Opgericht1896
StadionKoning Willem II Stadion
Capaciteit14.700
Ondergrondnatuurgras
CompetitieEredivisie
Positie in de stand18e · 2 punten

Willem II: veelgestelde vragen

Wat is het thuisstadion van Willem II?

Thuis speelt Willem II in Koning Willem II Stadion in Tilburg, een stadion met 14.700 plaatsen.

Welke positie neemt Willem II in op de ranglijst?

Met 2 punten uit 10 wedstrijden (0 zeges, 2 gelijke spelen, 8 nederlagen) staat Willem II 18e in de Eredivisie.

Wat is de volgende wedstrijd van Willem II?

Eerstvolgend duel: Willem II – Cambuur (Eredivisie), za 24 okt · 18:45.

Wat was de uitslag van de vorige competitiewedstrijd van Willem II?

Het meest recente competitieduel, op 17-10-26: Sparta Rotterdam 3–2 Willem II.

Wie maakt de meeste doelpunten voor Willem II?

In de competitie is D. Haen clubtopscorer, met 3 doelpunten.

Voorspellingen, stand en programma van Willem II

Willem II (Nederland) speelt dit seizoen in deze competities: Eredivisie, KNVB Beker. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Eredivisie staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Aan wedden zijn risico's verbonden. Gok verantwoord.