Eredivisie
Home › Clubs › PSV Eindhoven
PSV Eindhoven

PSV Eindhoven: wedstrijden, uitslagen, ranglijst en stats

Nederland · opgericht in 1913 · Philips Stadion

PSV Eindhoven: competities in 2026/27

Eredivisie3e plaats, 19 puntenVolgende: Feyenoord · zo 25 okt · 14:30
Champions League18e plaats, 4 puntenVolgende: Club Brugge KV · wo 4 nov · 21:00

PSV Eindhoven: komende wedstrijden

zo 25 okt · 14:30PSV Eindhoven–FeyenoordEredivisie · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 18:45PSV Eindhoven–Willem IIEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
wo 4 nov · 21:00PSV Eindhoven–Club Brugge KV
Champions League
zo 8 nov · 16:45Cambuur–PSV Eindhoven
Eredivisie
za 21 nov · 16:30NEC Nijmegen–PSV Eindhoven
Eredivisie

PSV Eindhoven: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWVWW
20-10-26FC Porto0–1PSV Eindhoven
Champions League
17-10-26ADO Den Haag2–1PSV Eindhoven
Eredivisie
13-10-26RB Leipzig1–0PSV Eindhoven
Champions League
9-10-26PSV Eindhoven2–0Heerenveen
Eredivisie
20-9-26Twente3–2PSV Eindhoven
Eredivisie
13-9-26PSV Eindhoven4–1Sparta Rotterdam
Eredivisie
10-9-26PSV Eindhoven1–1Shakhtar Donetsk
Champions League
5-9-26Ajax1–3PSV Eindhoven
Eredivisie

Wedstrijden en uitslagen van PSV Eindhoven dit seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 14:30PSV Eindhoven–Feyenoord
Eredivisie
za 31 okt · 18:45PSV Eindhoven–Willem II
Eredivisie
wo 4 nov · 21:00PSV Eindhoven–Club Brugge KV
Champions League
zo 8 nov · 16:45Cambuur–PSV Eindhoven
Eredivisie
za 21 nov · 16:30NEC Nijmegen–PSV Eindhoven
Eredivisie
di 24 nov · 21:00Real Madrid–PSV Eindhoven
Champions League
za 28 nov · 18:45PSV Eindhoven–GO Ahead Eagles
Eredivisie
za 5 dec · 20:00AZ Alkmaar–PSV Eindhoven
Eredivisie
wo 9 dec · 21:00PSV Eindhoven–Atletico Madrid
Champions League
zo 13 dec · 12:15PSV Eindhoven–Telstar
Eredivisie
zo 20 dec · 20:00PSV Eindhoven–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 10 jan · 14:30Feyenoord–PSV Eindhoven
Eredivisie
za 16 jan · 21:00Fortuna Sittard–PSV Eindhoven
Eredivisie
wo 20 jan · 21:00Viking–PSV Eindhoven
Champions League
za 23 jan · 21:00PSV Eindhoven–ADO Den Haag
Eredivisie
wo 27 jan · 21:00PSV Eindhoven–VfB Stuttgart
Champions League
za 30 jan · 20:00Willem II–PSV Eindhoven
Eredivisie
zo 14 feb · 17:00PSV Eindhoven–Twente
Eredivisie
zo 21 feb · 17:00PSV Eindhoven–Cambuur
Eredivisie
zo 28 feb · 17:00Sparta Rotterdam–PSV Eindhoven
Eredivisie
zo 7 mrt · 17:00PSV Eindhoven–Utrecht
Eredivisie
zo 14 mrt · 17:00Telstar–PSV Eindhoven
Eredivisie
zo 21 mrt · 17:00Groningen–PSV Eindhoven
Eredivisie
zo 4 apr · 17:00PSV Eindhoven–AZ Alkmaar
Eredivisie
zo 11 apr · 17:00PEC Zwolle–PSV Eindhoven
Eredivisie
zo 25 apr · 17:00PSV Eindhoven–Ajax
Eredivisie
zo 2 mei · 17:00GO Ahead Eagles–PSV Eindhoven
Eredivisie
zo 9 mei · 17:00PSV Eindhoven–Excelsior
Eredivisie
zo 16 mei · 14:30PSV Eindhoven–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 23 mei · 14:30Heerenveen–PSV Eindhoven
Eredivisie
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
20-10-26FC Porto0–1PSV Eindhoven
Champions League
17-10-26ADO Den Haag2–1PSV Eindhoven
Eredivisie
13-10-26RB Leipzig1–0PSV Eindhoven
Champions League
9-10-26PSV Eindhoven2–0Heerenveen
Eredivisie
20-9-26Twente3–2PSV Eindhoven
Eredivisie
13-9-26PSV Eindhoven4–1Sparta Rotterdam
Eredivisie
10-9-26PSV Eindhoven1–1Shakhtar Donetsk
Champions League
5-9-26Ajax1–3PSV Eindhoven
Eredivisie
30-8-26Utrecht1–6PSV Eindhoven
Eredivisie
23-8-26PSV Eindhoven5–1Groningen
Eredivisie
15-8-26Excelsior1–2PSV Eindhoven
Eredivisie
8-8-26PSV Eindhoven2–2Fortuna Sittard
Eredivisie

Bijgewerkt: 24 oktober 2026

PSV Eindhoven: blessures en afwezigen

Deze spelers zijn er de volgende wedstrijd niet bij.

  • S. Mijnansrode kaart
  • A. Nagaloblessure
  • A. Pleaafwezig
  • J. Schoutenknieblessure
  • K. Sildilliaafwezig
  • F. Kosticblessure
  • S. Lammersafwezig
  • S. Ouaissaspierblessure
  • R. Pepiblessure
  • P. Wannervoetblessure
  • R. van Bommelniet in de selectie

Eredivisie: de plek van PSV Eindhoven op de ranglijst

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Feyenoord97-2-031:1023WWWWW
2AZ Alkmaar96-2-120:1020GVWGW
3PSV Eindhoven96-1-227:1219VWVWW
4Ajax95-3-127:1218WGGWW
5Twente95-2-217:1017VGWWW

Champions League: de plek van PSV Eindhoven op de ranglijst

#ClubGSDoelp.Ptn
16Atletico Madrid34:34
17Shakhtar Donetsk34:34
18PSV Eindhoven32:24
19Villarreal38:83
20Manchester United35:63

PSV Eindhoven: seizoensstatistieken (Eredivisie)

Doelpunten voor per wedstrijd3,0
Doelpunten tegen per wedstrijd1,3
Thuis: voor / tegen3,3 / 1,0
Uit: voor / tegen2,8 / 1,6
De nul gehouden1
Niet gescoord0

Kaarten

Gele kaarten14
Gele kaarten per wedstrijd1,6
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (6×) · 4-3-3 (3×)

PSV Eindhoven: spelersstatistieken (Eredivisie)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. VeermanMID1900000008,00
S. DestVER87192295007,39
G. TilMID970851168007,27
Mauro JúniorVER97491264007,15
A. ObispoVER97720020307,08
K. SanoMID865710104107,05
S. MijnansMID842251188117,03
R. van BommelMID853222146307,02
P. WannerMID74020275006,96
R. FlamingoVER85221062006,84
F. KostićMID41470000106,72
A. PléaAAN1220100006,70
A. SantosMID3660020006,70
R. PepiAAN743530167006,61
I. PerišićVER851121115206,52
S. CornecionMID2290010006,49
K. SildilliaVER2110000006,20
L. GeertruidaVER53521121106,07
N. FernandezMID63461053106,06
E. BajraktarevicAAN51921242005,86
A. BouhamdiAAN61980261005,72
Yarek GasiorowskiVER3450000005,15
D. ManAAN4980052105,05
M. HansenAAN1500032003,31

Spelers staan gerangschikt op hun beoordeling, het gemiddelde over het seizoen in de competitie. De spelerspagina's open je via de selectie hieronder.

Selectie PSV Eindhoven

Keepers

1N. OlijNationaliteitNederlandLeeftijd30 jaarLengte188 cmGewicht79 kg
32M. KovářNationaliteitCzech RepublicLeeftijd25 jaarLengte196 cmGewicht88 kg
41Khadim NgomNationaliteitNederlandLeeftijd20 jaarLengte180 cm
51T. SmolenaarsNationaliteitNederlandLeeftijd20 jaarLengte197 cmGewicht80 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers PSV Eindhoven

Aanwinsten

  • S. LammersTwente · transfer1-9-26
  • M. HansenBodo/Glimt · transfer1-9-26
  • A. SantosSparta Rotterdam · transfer1-9-26
  • S. OuaissaNEC Nijmegen · transfer31-8-26
  • L. GeertruidaRB Leipzig · huur20-8-26
  • K. SanoNEC Nijmegen · transfer7-8-26
  • F. KostićJuventus · transfervrij5-8-26
  • M. KovářBayer Leverkusen · transfer30-6-26

Vertrokken

  • I. BabadiSparta Rotterdam · huur1-9-26
  • E. BasseyViking · transfer1-9-26
  • M. BoaduWatford · transfervrij31-8-26
  • Jordy BawuahTwente · transfer30-8-26
  • C. DriouechCelta Vigo · transfer24-8-26
  • J. VeermanBorussia Dortmund · transfer17-8-26
  • S. BouhoudaneCambuur · transfer4-8-26
  • J. DrommelTwente · transfer3-8-26

PSV Eindhoven: belangrijkste feiten

LandNederland
Opgericht1913
StadionPhilips Stadion
Capaciteit36.500
Ondergrondnatuurgras
CompetitieEredivisie
Positie in de stand3e · 19 punten

PSV Eindhoven: veelgestelde vragen

Wat is het thuisstadion van PSV Eindhoven?

Thuis speelt PSV Eindhoven in Philips Stadion in Eindhoven, een stadion met 36.500 plaatsen.

Welke positie neemt PSV Eindhoven in op de ranglijst?

Met 19 punten uit 9 wedstrijden (6 zeges, 1 gelijkspel, 2 nederlagen) staat PSV Eindhoven 3e in de Eredivisie.

Wat is de volgende wedstrijd van PSV Eindhoven?

Eerstvolgend duel: PSV Eindhoven – Feyenoord (Eredivisie), zo 25 okt · 14:30.

Wat was de uitslag van de vorige competitiewedstrijd van PSV Eindhoven?

Het meest recente competitieduel, op 17-10-26: ADO Den Haag 2–1 PSV Eindhoven.

Wie maakt de meeste doelpunten voor PSV Eindhoven?

In de competitie is G. Til clubtopscorer, met 6 doelpunten.

Voorspellingen, stand en programma van PSV Eindhoven

Deze pagina geeft een overzicht van PSV Eindhoven (Nederland) in alle competities van dit seizoen (Eredivisie, Champions League): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Eredivisie staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Aan wedden zijn risico's verbonden. Gok verantwoord.