Eredivisie
Home › Clubs › PEC Zwolle
PEC Zwolle

PEC Zwolle: wedstrijden, uitslagen, ranglijst en stats

Nederland · opgericht in 1910 · MAC³PARK Stadion

PEC Zwolle: competities in 2026/27

Eredivisie15e plaats, 8 puntenVolgende: Utrecht · za 24 okt · 16:30
KNVB Bekerronde 64Volgende: FC OSS · wo 28 okt · 20:00

PEC Zwolle: komende wedstrijden

za 24 okt · 16:30Utrecht–PEC Zwolle
Eredivisie · Onderlinge duels (H2H)
wo 28 okt · 20:00PEC Zwolle–FC OSS
KNVB Bekerzo 1 nov · 12:15PEC Zwolle–ADO Den HaagEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
vr 6 nov · 20:00Willem II–PEC Zwolle
Eredivisie
za 21 nov · 21:00Telstar–PEC Zwolle
Eredivisie

PEC Zwolle: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGWVVV
18-10-26PEC Zwolle4–1GO Ahead Eagles
Eredivisie
11-10-26PEC Zwolle0–1Cambuur
Eredivisie
18-9-26Groningen3–0PEC Zwolle
Eredivisie
13-9-26PEC Zwolle0–7Feyenoord
Eredivisie
4-9-26Sparta Rotterdam2–2PEC Zwolle
Eredivisie
29-8-26PEC Zwolle1–3NEC Nijmegen
Eredivisie
22-8-26Heerenveen0–2PEC Zwolle
Eredivisie
16-8-26Twente3–1PEC Zwolle
Eredivisie

Wedstrijden en uitslagen van PEC Zwolle dit seizoen

Komende wedstrijden

za 24 okt · 16:30Utrecht–PEC Zwolle
Eredivisie
wo 28 okt · 20:00PEC Zwolle–FC OSS
KNVB Beker
zo 1 nov · 12:15PEC Zwolle–ADO Den Haag
Eredivisie
vr 6 nov · 20:00Willem II–PEC Zwolle
Eredivisie
za 21 nov · 21:00Telstar–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 29 nov · 16:45PEC Zwolle–AZ Alkmaar
Eredivisie
za 5 dec · 21:00Fortuna Sittard–PEC Zwolle
Eredivisie
za 12 dec · 21:00PEC Zwolle–Excelsior
Eredivisie
zo 20 dec · 20:00PSV Eindhoven–PEC Zwolle
Eredivisie
za 9 jan · 18:45PEC Zwolle–Utrecht
Eredivisie
za 16 jan · 20:00ADO Den Haag–PEC Zwolle
Eredivisie
za 23 jan · 18:45Feyenoord–PEC Zwolle
Eredivisie
za 30 jan · 21:00PEC Zwolle–Fortuna Sittard
Eredivisie
zo 14 feb · 17:00GO Ahead Eagles–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 21 feb · 17:00PEC Zwolle–Groningen
Eredivisie
zo 28 feb · 17:00Cambuur–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 7 mrt · 17:00PEC Zwolle–Willem II
Eredivisie
zo 14 mrt · 17:00Ajax–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 21 mrt · 17:00PEC Zwolle–Heerenveen
Eredivisie
zo 4 apr · 17:00Excelsior–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 11 apr · 17:00PEC Zwolle–PSV Eindhoven
Eredivisie
zo 25 apr · 17:00PEC Zwolle–Telstar
Eredivisie
zo 2 mei · 17:00NEC Nijmegen–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 9 mei · 17:00PEC Zwolle–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 16 mei · 14:30AZ Alkmaar–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 23 mei · 14:30PEC Zwolle–Twente
Eredivisie
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
18-10-26PEC Zwolle4–1GO Ahead Eagles
Eredivisie
11-10-26PEC Zwolle0–1Cambuur
Eredivisie
18-9-26Groningen3–0PEC Zwolle
Eredivisie
13-9-26PEC Zwolle0–7Feyenoord
Eredivisie
4-9-26Sparta Rotterdam2–2PEC Zwolle
Eredivisie
29-8-26PEC Zwolle1–3NEC Nijmegen
Eredivisie
22-8-26Heerenveen0–2PEC Zwolle
Eredivisie
16-8-26Twente3–1PEC Zwolle
Eredivisie
9-8-26PEC Zwolle0–2Ajax
Eredivisie

Bijgewerkt: 24 oktober 2026

PEC Zwolle: blessures en afwezigen

Deze spelers zijn er de volgende wedstrijd niet bij.

  • F. Krastevachillespeesblessure
  • Y. Namliknieblessure
  • S. Floranusblessure

Eredivisie: de plek van PEC Zwolle op de ranglijst

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
13NEC Nijmegen92-4-315:1610GGGVG
14Sparta Rotterdam92-3-416:229WGVVG
15PEC Zwolle102-2-611:238GWVVV
16Telstar101-3-612:216VVGVG
17ADO Den Haag101-3-613:236VWGGV

PEC Zwolle: seizoensstatistieken (Eredivisie)

Doelpunten voor per wedstrijd1,1
Doelpunten tegen per wedstrijd2,4
Thuis: voor / tegen1,0 / 2,8
Uit: voor / tegen1,3 / 2,0
De nul gehouden1
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten12
Gele kaarten per wedstrijd1,3
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (8×) · 4-1-4-1 (1×)

PEC Zwolle: spelersstatistieken (Eredivisie)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
R. ThomasMID76040052106,95
T. OostingMID960221107006,82
D. MbayoMID96840485006,76
S. van HooijdonkAAN51991071006,70
I. CissokoMID93541183106,66
S. GravesVER98100040006,63
T. SommerMID97990175106,63
K. KostonsAAN9667401610306,61
N. ViergeverVER98101021006,54
D. van der HaarVER73780120006,45
O. AertssenVER97890020106,37
S. FloranusVER64230000316,34
E. SørensenAAN83531042005,75
T. VelthuisVER5880000005,05
Gilles van der WalMID31020051004,89
Jan BürgerVER3310010004,86
O. VelanasMID61240011004,83
G. ReizigerMID61340021204,79
N. FichtingerMID31470000003,75

Spelers staan gerangschikt op hun beoordeling, het gemiddelde over het seizoen in de competitie. De spelerspagina's open je via de selectie hieronder.

Selectie PEC Zwolle

Keepers

1J. SchendelaarNationaliteitNederlandLeeftijd25 jaarLengte186 cmGewicht75 kg
16T. de GraaffNationaliteitNederlandLeeftijd21 jaarLengte188 cmGewicht74 kg
41D. VerduinNationaliteitNederlandLeeftijd22 jaarLengte195 cmGewicht82 kg
48L. BakkerLeeftijd19 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers PEC Zwolle

Aanwinsten

  • F. KrastevLommel United · huur1-9-26
  • S. van HooijdonkEstrela · huur31-8-26
  • J. BurgerVfL Wolfsburg · transfer13-8-26
  • I. CissokoToulouse · transfer22-7-26
  • T. SommerSonderjyske · transfer8-7-26
  • T. OostingGroningen · transfer30-6-26
  • T. de GraaffUtrecht · transfer30-6-26
  • T. VelthuisSparta Rotterdam · transfer30-6-26

Vertrokken

  • Rodney KroezeSpakenburg · transfervrij11-8-26
  • Jamiro MonteiroNEC Nijmegen · transfervrij12-7-26
  • D. VouteEmmen · transfervrij6-7-26
  • T. BuitinkSparta Nijkerk · transfervrij30-6-26
  • Jamiro MonteiroMonteiro Jamiro · transfervrij30-6-26
  • A. MacNulty1. FC Magdeburg · transfervrij30-6-26
  • S. LagsirLagsir Samir · gestopt30-6-26
  • K. de RooijValladolid · transfervrij30-6-26

PEC Zwolle: belangrijkste feiten

LandNederland
Opgericht1910
StadionMAC³PARK Stadion
Capaciteit14.000
Ondergrondkunstgras
CompetitieEredivisie
Positie in de stand15e · 8 punten

PEC Zwolle: veelgestelde vragen

Wat is het thuisstadion van PEC Zwolle?

Thuis speelt PEC Zwolle in MAC³PARK Stadion in Zwolle, een stadion met 14.000 plaatsen.

Welke positie neemt PEC Zwolle in op de ranglijst?

Met 8 punten uit 10 wedstrijden (2 zeges, 2 gelijke spelen, 6 nederlagen) staat PEC Zwolle 15e in de Eredivisie.

Wat is de volgende wedstrijd van PEC Zwolle?

Eerstvolgend duel: Utrecht – PEC Zwolle (Eredivisie), za 24 okt · 16:30.

Wat was de uitslag van de vorige competitiewedstrijd van PEC Zwolle?

Het meest recente competitieduel, op 18-10-26: PEC Zwolle 4–1 GO Ahead Eagles.

Wie maakt de meeste doelpunten voor PEC Zwolle?

In de competitie is K. Kostons clubtopscorer, met 4 doelpunten.

Voorspellingen, stand en programma van PEC Zwolle

PEC Zwolle (Nederland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Eredivisie, KNVB Beker), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Eredivisie staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Aan wedden zijn risico's verbonden. Gok verantwoord.