Eredivisie
Home › Clubs › Feyenoord
Feyenoord

Feyenoord: wedstrijden, uitslagen, ranglijst en stats

Nederland · opgericht in 1908 · Stadion Feijenoord

Feyenoord: competities in 2026/27

Eredivisie1e plaats, 23 puntenVolgende: PSV Eindhoven · zo 25 okt · 14:30
Champions League26e plaats, 3 puntenVolgende: Inter · di 3 nov · 21:00

Feyenoord: komende wedstrijden

zo 25 okt · 14:30PSV Eindhoven–FeyenoordEredivisie · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 16:30Feyenoord–Fortuna SittardEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
di 3 nov · 21:00Feyenoord–Inter
Champions League · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 12:15Heerenveen–Feyenoord
Eredivisie
za 21 nov · 18:45Feyenoord–Excelsior
Eredivisie

Feyenoord: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWWWWW
21-10-26Real Betis1–0Feyenoord
Champions League
17-10-26Telstar3–4Feyenoord
Eredivisie
14-10-26Feyenoord3–2Como
Champions League
10-10-26Feyenoord2–0AZ Alkmaar
Eredivisie
20-9-26Feyenoord5–0Utrecht
Eredivisie
13-9-26PEC Zwolle0–7Feyenoord
Eredivisie
9-9-26Barcelona5–1Feyenoord
Champions League
5-9-26NEC Nijmegen1–3Feyenoord
Eredivisie

Wedstrijden en uitslagen van Feyenoord dit seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 14:30PSV Eindhoven–Feyenoord
Eredivisie
za 31 okt · 16:30Feyenoord–Fortuna Sittard
Eredivisie
di 3 nov · 21:00Feyenoord–Inter
Champions League
zo 8 nov · 12:15Heerenveen–Feyenoord
Eredivisie
za 21 nov · 18:45Feyenoord–Excelsior
Eredivisie
di 24 nov · 21:00Feyenoord–FC Porto
Champions League
zo 29 nov · 14:30Feyenoord–Ajax
Eredivisie
za 5 dec · 16:30Willem II–Feyenoord
Eredivisie
di 8 dec · 18:45Viking–Feyenoord
Champions League
zo 13 dec · 14:30Groningen–Feyenoord
Eredivisie
zo 20 dec · 14:30Feyenoord–Twente
Eredivisie
zo 10 jan · 14:30Feyenoord–PSV Eindhoven
Eredivisie
za 16 jan · 18:45Excelsior–Feyenoord
Eredivisie
di 19 jan · 18:45Galatasaray–Feyenoord
Champions League
za 23 jan · 18:45Feyenoord–PEC Zwolle
Eredivisie
wo 27 jan · 21:00Feyenoord–RB Leipzig
Champions League
zo 31 jan · 14:30AZ Alkmaar–Feyenoord
Eredivisie
zo 14 feb · 17:00Feyenoord–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 21 feb · 17:00Feyenoord–Telstar
Eredivisie
zo 28 feb · 17:00Ajax–Feyenoord
Eredivisie
zo 7 mrt · 17:00Feyenoord–Heerenveen
Eredivisie
zo 14 mrt · 17:00GO Ahead Eagles–Feyenoord
Eredivisie
zo 21 mrt · 17:00Feyenoord–Cambuur
Eredivisie
zo 4 apr · 17:00Fortuna Sittard–Feyenoord
Eredivisie
zo 11 apr · 17:00ADO Den Haag–Feyenoord
Eredivisie
zo 25 apr · 17:00Feyenoord–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 2 mei · 17:00Feyenoord–Willem II
Eredivisie
zo 9 mei · 17:00Utrecht–Feyenoord
Eredivisie
zo 16 mei · 14:30Twente–Feyenoord
Eredivisie
zo 23 mei · 14:30Feyenoord–Groningen
Eredivisie
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
21-10-26Real Betis1–0Feyenoord
Champions League
17-10-26Telstar3–4Feyenoord
Eredivisie
14-10-26Feyenoord3–2Como
Champions League
10-10-26Feyenoord2–0AZ Alkmaar
Eredivisie
20-9-26Feyenoord5–0Utrecht
Eredivisie
13-9-26PEC Zwolle0–7Feyenoord
Eredivisie
9-9-26Barcelona5–1Feyenoord
Champions League
5-9-26NEC Nijmegen1–3Feyenoord
Eredivisie
30-8-26Feyenoord2–2ADO Den Haag
Eredivisie
23-8-26Cambuur2–5Feyenoord
Eredivisie
16-8-26Feyenoord2–2GO Ahead Eagles
Eredivisie
9-8-26Sparta Rotterdam0–1Feyenoord
Eredivisie

Bijgewerkt: 24 oktober 2026

Feyenoord: blessures en afwezigen

Deze spelers zijn er de volgende wedstrijd niet bij.

  • T. Beelengebroken been
  • J. Bosknieblessure
  • J. Moderknieblessure
  • R. Nelsonspierblessure
  • B. Nieuwkoopknieblessure
  • G. Smalenkelblessure
  • S. van Persielichte blessure

Eredivisie: de plek van Feyenoord op de ranglijst

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
1Feyenoord97-2-031:1023WWWWW
2AZ Alkmaar96-2-120:1020GVWGW
3PSV Eindhoven96-1-227:1219VWVWW

Champions League: de plek van Feyenoord op de ranglijst

#ClubGSDoelp.Ptn
24Lask Linz36:93
25Sabah FC33:63
26Feyenoord34:83
27Lens33:73
28Bodo/Glimt34:93

Feyenoord: seizoensstatistieken (Eredivisie)

Doelpunten voor per wedstrijd3,4
Doelpunten tegen per wedstrijd1,1
Thuis: voor / tegen2,8 / 1,0
Uit: voor / tegen4,0 / 1,2
De nul gehouden4
Niet gescoord0

Kaarten

Gele kaarten11
Gele kaarten per wedstrijd1,2
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-3-3 (7×) · 4-2-3-1 (2×)

Feyenoord: spelersstatistieken (Eredivisie)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
A. Hadj-MoussaMID870651219108,04
G. ZechiëlMID9764541511207,76
L. ValenteMID970441178007,54
Nacho FerriAAN8415611912107,29
G. ReadVER975105102007,29
A. UedaAAN430831156007,18
T. WatanabeVER75810142007,03
Mika MàrmolVER97810160006,93
C. VanhoutteMID96240120206,81
O. TarghallineMID84700150206,73
R. NelsonAAN1120000006,57
S. van PersieAAN61070051006,51
G. DiarraMID841321218106,12
J. St. JusteVER76190020006,12
S. SteijnMID5189211510005,04
T. KraaijeveldVER61890011004,97
Javi LópezVER52471051204,66
J. LotombaVER2340100004,43
T. van den ElshoutMID4590062004,25
J. ZinhagelAAN2441031002,28
M. DeijlVER2250000002,22
Gonçalo BorgesAAN1260010001,73
J. SchakenMID1311011001,46
T. WesselsVER1180000001,15

Spelers staan gerangschikt op hun beoordeling, het gemiddelde over het seizoen in de competitie. De spelerspagina's open je via de selectie hieronder.

Selectie Feyenoord

Keepers

1T. ErnstNationaliteitDuitslandLeeftijd22 jaarLengte193 cmGewicht87 kg
33F. KastenmeierNationaliteitDuitslandLeeftijd28 jaarLengte192 cmGewicht85 kg
37M. BergerLeeftijd21 jaar
39L. BossinNationaliteitRepublic of IrelandLeeftijd29 jaarLengte190 cmGewicht81 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Feyenoord

Aanwinsten

  • R. NelsonArsenal · transfervrij1-9-26
  • F. KastenmeierFortuna Düsseldorf · transfervrij31-8-26
  • Javi LópezReal Sociedad · huur16-8-26
  • C. NadjeMonterey Bay · terug van verhuur30-7-26
  • T. ErnstHertha BSC · transfer15-7-26
  • Nacho FerriKVC Westerlo · transfer30-6-26
  • Mika MàrmolLas Palmas · transfervrij30-6-26
  • C. VanhoutteNice · transfer30-6-26

Vertrokken

  • J. LotombaCeltic · transfer1-9-26
  • L. IvanušecDinamo Zagreb · transfervrij31-8-26
  • A. UedaLille · transfer31-8-26
  • C. TengstedtToulouse · transfer30-8-26
  • N. KasanwirjoBrann · transfer28-8-26
  • A. AhmedhodžićBurnley · transfer19-8-26
  • A. SlitiExcelsior · huur3-8-26
  • C. NadjeAS Eupen · transfer31-7-26

Feyenoord: belangrijkste feiten

LandNederland
Opgericht1908
StadionStadion Feijenoord
Capaciteit51.117
Ondergrondnatuurgras
CompetitieEredivisie
Positie in de stand1e · 23 punten

Feyenoord: veelgestelde vragen

Wat is het thuisstadion van Feyenoord?

Thuis speelt Feyenoord in Stadion Feijenoord in Rotterdam, een stadion met 51.117 plaatsen.

Welke positie neemt Feyenoord in op de ranglijst?

Met 23 punten uit 9 wedstrijden (7 zeges, 2 gelijke spelen, 0 nederlagen) staat Feyenoord 1e in de Eredivisie.

Wat is de volgende wedstrijd van Feyenoord?

Eerstvolgend duel: PSV Eindhoven – Feyenoord (Eredivisie), zo 25 okt · 14:30.

Wat was de uitslag van de vorige competitiewedstrijd van Feyenoord?

Het meest recente competitieduel, op 17-10-26: Telstar 3–4 Feyenoord.

Wie maakt de meeste doelpunten voor Feyenoord?

In de competitie is G. Zechiël clubtopscorer, met 6 doelpunten.

Voorspellingen, stand en programma van Feyenoord

Feyenoord (Nederland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Eredivisie, Champions League), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Eredivisie staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Aan wedden zijn risico's verbonden. Gok verantwoord.