Eredivisie
Home › Clubs › Cambuur
Cambuur

Cambuur: wedstrijden, uitslagen, ranglijst en stats

Nederland · opgericht in 1964 · Cambuur Stadion

Cambuur: competities in 2026/27

Eredivisie10e plaats, 12 puntenVolgende: Willem II · za 24 okt · 18:45
KNVB Bekerronde 64Volgende: Kloetinge · di 27 okt · 20:00

Cambuur: komende wedstrijden

za 24 okt · 18:45Willem II–Cambuur
Eredivisie · Onderlinge duels (H2H)
di 27 okt · 20:00Kloetinge–Cambuur
KNVB Bekerza 31 okt · 21:00Cambuur–GO Ahead EaglesEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 16:45Cambuur–PSV Eindhoven
Eredivisie
za 21 nov · 18:45Utrecht–Cambuur
Eredivisie

Cambuur: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWGWGW
18-10-26Cambuur2–2AZ Alkmaar
Eredivisie
11-10-26PEC Zwolle0–1Cambuur
Eredivisie
19-9-26ADO Den Haag1–1Cambuur
Eredivisie
12-9-26Cambuur3–0NEC Nijmegen
Eredivisie
6-9-26Telstar2–2Cambuur
Eredivisie
30-8-26Cambuur1–4Twente
Eredivisie
23-8-26Cambuur2–5Feyenoord
Eredivisie
15-8-26Fortuna Sittard3–1Cambuur
Eredivisie

Wedstrijden en uitslagen van Cambuur dit seizoen

Komende wedstrijden

za 24 okt · 18:45Willem II–Cambuur
Eredivisie
di 27 okt · 20:00Kloetinge–Cambuur
KNVB Beker
za 31 okt · 21:00Cambuur–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 8 nov · 16:45Cambuur–PSV Eindhoven
Eredivisie
za 21 nov · 18:45Utrecht–Cambuur
Eredivisie
za 28 nov · 21:00Cambuur–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 6 dec · 12:15Heerenveen–Cambuur
Eredivisie
zo 13 dec · 20:00Ajax–Cambuur
Eredivisie
zo 20 dec · 14:30Cambuur–Groningen
Eredivisie
zo 10 jan · 12:15NEC Nijmegen–Cambuur
Eredivisie
zo 17 jan · 16:45Cambuur–Willem II
Eredivisie
zo 24 jan · 12:15GO Ahead Eagles–Cambuur
Eredivisie
zo 31 jan · 14:30Twente–Cambuur
Eredivisie
zo 14 feb · 17:00Cambuur–Utrecht
Eredivisie
zo 21 feb · 17:00PSV Eindhoven–Cambuur
Eredivisie
zo 28 feb · 17:00Cambuur–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 7 mrt · 17:00Sparta Rotterdam–Cambuur
Eredivisie
zo 14 mrt · 17:00Cambuur–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 21 mrt · 17:00Feyenoord–Cambuur
Eredivisie
zo 4 apr · 17:00Cambuur–Telstar
Eredivisie
zo 11 apr · 17:00Cambuur–Fortuna Sittard
Eredivisie
zo 25 apr · 17:00AZ Alkmaar–Cambuur
Eredivisie
zo 2 mei · 17:00Excelsior–Cambuur
Eredivisie
zo 9 mei · 17:00Cambuur–Heerenveen
Eredivisie
zo 16 mei · 14:30Groningen–Cambuur
Eredivisie
zo 23 mei · 14:30Cambuur–Ajax
Eredivisie
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
18-10-26Cambuur2–2AZ Alkmaar
Eredivisie
11-10-26PEC Zwolle0–1Cambuur
Eredivisie
19-9-26ADO Den Haag1–1Cambuur
Eredivisie
12-9-26Cambuur3–0NEC Nijmegen
Eredivisie
6-9-26Telstar2–2Cambuur
Eredivisie
30-8-26Cambuur1–4Twente
Eredivisie
23-8-26Cambuur2–5Feyenoord
Eredivisie
15-8-26Fortuna Sittard3–1Cambuur
Eredivisie
7-8-26Cambuur0–4Excelsior
Eredivisie

Bijgewerkt: 24 oktober 2026

Cambuur: blessures en afwezigen

Deze spelers zijn er de volgende wedstrijd niet bij.

  • J. Amofablessure
  • W. Asselmanblessure
  • D. Bouahrode kaart
  • D. Visserknieblessure

Eredivisie: de plek van Cambuur op de ranglijst

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
8Groningen94-2-322:1914VWWGG
9GO Ahead Eagles103-5-223:2314WVGGG
10Cambuur103-3-419:2212WGWGW
11Utrecht103-3-417:2712GWWVW
12Excelsior93-2-416:1811VVGVG

Cambuur: seizoensstatistieken (Eredivisie)

Doelpunten voor per wedstrijd1,4
Doelpunten tegen per wedstrijd2,3
Thuis: voor / tegen1,6 / 3,0
Uit: voor / tegen1,3 / 1,5
De nul gehouden2
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten18
Gele kaarten per wedstrijd2,0
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (5×) · 4-3-3 (3×) · 5-4-1 (1×)

Cambuur: spelersstatistieken (Eredivisie)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
N. BinderAAN73453284007,33
I. HamacheAAN965241108007,20
R. El ArguiouiMID9804402211107,10
B. van DuijlVER65400210007,02
I. BaoufVER97620043106,91
N. SourenMID98100132206,84
J. ÇekaMID31240130106,67
J. AmofaVER84650110006,66
M. MaertensMID53100021106,62
D. BouahMID74000050316,56
M. CostarelliVER96120031106,46
S. BouhoudaneAAN94060172106,37
Wessel van der GootMID2170000006,35
R. MuldersVER51160000106,34
R. van de PavertMID1450000006,20
Iwan HenstraAAN73761073106,10
F. KvamAAN73451053005,95
Ethan ApkakouMID41250010005,36
W. KooistraAAN51850011105,25
S. VinkAAN62440010004,89
L. JettenVER53260010104,43
J. BerkhoutVER2830000004,22

Spelers staan gerangschikt op hun beoordeling, het gemiddelde over het seizoen in de competitie. De spelerspagina's open je via de selectie hieronder.

Selectie Cambuur

Keepers

1T. JansenNationaliteitNederlandLeeftijd24 jaarLengte192 cmGewicht75 kg
21J. MeijsterNationaliteitNederlandLeeftijd20 jaarLengte188 cmGewicht75 kg
22L. PlogmannNationaliteitDuitslandLeeftijd25 jaarLengte188 cmGewicht78 kg
24M. KalisvaartLeeftijd19 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Cambuur

Aanwinsten

  • J. ÇekaSV Elversberg · huur1-9-26
  • L. PlogmannGO Ahead Eagles · transfervrij31-8-26
  • B. van DuijlAZ Alkmaar · huur24-8-26
  • M. MaertensOH Leuven · transfervrij20-8-26
  • D. BouahCarrarese · transfervrij16-8-26
  • S. BouhoudanePSV Eindhoven · transfer4-8-26
  • R. El ArguiouiUtrecht · huur30-7-26
  • R. van de PavertJong Ajax · huur30-6-26

Vertrokken

  • R. van de PavertAjax · terug van verhuur25-8-26
  • G. CaschiliTelstar · transfervrij3-8-26
  • R. BalkBali United · transfervrij4-7-26
  • K. VisserTurku PS · transfervrij2-7-26
  • J. NapWaalwijk · transfervrij30-6-26
  • J. van der SandeBali United · transfer30-6-26
  • S. VeldhuisEmmen · transfervrij30-6-26
  • Bram MarsmanRoda · transfer30-6-26

Cambuur: belangrijkste feiten

LandNederland
Opgericht1964
StadionCambuur Stadion
Capaciteit11.230
Ondergrondkunstgras
CompetitieEredivisie
Positie in de stand10e · 12 punten

Cambuur: veelgestelde vragen

Wat is het thuisstadion van Cambuur?

Thuis speelt Cambuur in Cambuur Stadion in Leeuwarden, een stadion met 11.230 plaatsen.

Welke positie neemt Cambuur in op de ranglijst?

Met 12 punten uit 10 wedstrijden (3 zeges, 3 gelijke spelen, 4 nederlagen) staat Cambuur 10e in de Eredivisie.

Wat is de volgende wedstrijd van Cambuur?

Eerstvolgend duel: Willem II – Cambuur (Eredivisie), za 24 okt · 18:45.

Wat was de uitslag van de vorige competitiewedstrijd van Cambuur?

Het meest recente competitieduel, op 18-10-26: Cambuur 2–2 AZ Alkmaar.

Wie maakt de meeste doelpunten voor Cambuur?

In de competitie is I. Hamache clubtopscorer, met 4 doelpunten.

Voorspellingen, stand en programma van Cambuur

Cambuur (Nederland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Eredivisie, KNVB Beker), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Eredivisie staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Aan wedden zijn risico's verbonden. Gok verantwoord.