Eredivisie
Home › Clubs › NEC Nijmegen
NEC Nijmegen

NEC Nijmegen: wedstrijden, uitslagen, ranglijst en stats

Nederland · opgericht in 1900 · Goffertstadion

NEC Nijmegen: competities in 2026/27

Eredivisie13e plaats, 10 puntenVolgende: Groningen · zo 25 okt · 14:30
Champions Leagueplay-off
Europa League20e plaats, 4 puntenVolgende: Omonia Nicosia · do 5 nov · 18:45

NEC Nijmegen: komende wedstrijden

zo 25 okt · 14:30NEC Nijmegen–GroningenEredivisie · Onderlinge duels (H2H)za 31 okt · 18:45Heerenveen–NEC NijmegenEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
do 5 nov · 18:45NEC Nijmegen–Omonia Nicosia
Europa League
zo 8 nov · 20:00Utrecht–NEC Nijmegen
Eredivisie
za 21 nov · 16:30NEC Nijmegen–PSV Eindhoven
Eredivisie

NEC Nijmegen: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGGGVG
22-10-26Dinamo Zagreb2–4NEC Nijmegen
Europa League
18-10-26NEC Nijmegen2–2Fortuna Sittard
Eredivisie
15-10-26NEC Nijmegen1–1Levski Sofia
Europa League
10-10-26Ajax1–1NEC Nijmegen
Eredivisie
20-9-26NEC Nijmegen1–1GO Ahead Eagles
Eredivisie
17-9-26Juventus5–0NEC Nijmegen
Europa League
12-9-26Cambuur3–0NEC Nijmegen
Eredivisie
8-9-26NEC Nijmegen2–2Excelsior
Eredivisie

Wedstrijden en uitslagen van NEC Nijmegen dit seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 14:30NEC Nijmegen–Groningen
Eredivisie
za 31 okt · 18:45Heerenveen–NEC Nijmegen
Eredivisie
do 5 nov · 18:45NEC Nijmegen–Omonia Nicosia
Europa League
zo 8 nov · 20:00Utrecht–NEC Nijmegen
Eredivisie
za 21 nov · 16:30NEC Nijmegen–PSV Eindhoven
Eredivisie
do 26 nov · 21:00NEC Nijmegen–Rennes
Europa League
zo 29 nov · 20:00NEC Nijmegen–Twente
Eredivisie
za 5 dec · 18:45Sparta Rotterdam–NEC Nijmegen
Eredivisie
do 10 dec · 18:45Ararat-Armenia–NEC Nijmegen
Europa League
zo 13 dec · 16:45AZ Alkmaar–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 20 dec · 12:15NEC Nijmegen–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 10 jan · 12:15NEC Nijmegen–Cambuur
Eredivisie
za 16 jan · 16:30Telstar–NEC Nijmegen
Eredivisie
do 21 jan · 18:45NEC Nijmegen–Benfica
Europa League
zo 24 jan · 14:30NEC Nijmegen–Willem II
Eredivisie
do 28 jan · 21:00Celje–NEC Nijmegen
Europa League
zo 31 jan · 16:45Groningen–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 14 feb · 17:00Feyenoord–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 21 feb · 17:00NEC Nijmegen–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 28 feb · 17:00NEC Nijmegen–AZ Alkmaar
Eredivisie
zo 7 mrt · 17:00Fortuna Sittard–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 14 mrt · 17:00Excelsior–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 21 mrt · 17:00NEC Nijmegen–Ajax
Eredivisie
zo 4 apr · 17:00GO Ahead Eagles–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 11 apr · 17:00NEC Nijmegen–Heerenveen
Eredivisie
zo 25 apr · 17:00Twente–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 2 mei · 17:00NEC Nijmegen–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 9 mei · 17:00ADO Den Haag–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 16 mei · 14:30PSV Eindhoven–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 23 mei · 14:30NEC Nijmegen–Utrecht
Eredivisie
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
22-10-26Dinamo Zagreb2–4NEC Nijmegen
Europa League
18-10-26NEC Nijmegen2–2Fortuna Sittard
Eredivisie
15-10-26NEC Nijmegen1–1Levski Sofia
Europa League
10-10-26Ajax1–1NEC Nijmegen
Eredivisie
20-9-26NEC Nijmegen1–1GO Ahead Eagles
Eredivisie
17-9-26Juventus5–0NEC Nijmegen
Europa League
12-9-26Cambuur3–0NEC Nijmegen
Eredivisie
8-9-26NEC Nijmegen2–2Excelsior
Eredivisie
5-9-26NEC Nijmegen1–3Feyenoord
Eredivisie
29-8-26PEC Zwolle1–3NEC Nijmegen
Eredivisie
25-8-26Bodo/Glimt3–0NEC Nijmegen
Champions League
19-8-26NEC Nijmegen1–3Bodo/Glimt
Champions League
15-8-26Willem II1–4NEC Nijmegen
Eredivisie
11-8-26NEC Nijmegen2–1Olympiakos Piraeus
Champions League
8-8-26NEC Nijmegen1–2Telstar
Eredivisie
4-8-26Olympiakos Piraeus0–0NEC Nijmegen
Champions League

Bijgewerkt: 24 oktober 2026

NEC Nijmegen: blessures en afwezigen

Deze spelers zijn er de volgende wedstrijd niet bij.

  • E. Morliesblessure
  • Y. Moslihniet in de selectie
  • B. Nuytinckenkelblessure
  • P. Sandlerblessure
  • D. Tadickuitblessure

Eredivisie: de plek van NEC Nijmegen op de ranglijst

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
11Utrecht103-3-417:2712GWWVW
12Excelsior93-2-416:1811VVGVG
13NEC Nijmegen92-4-315:1610GGGVG
14Sparta Rotterdam92-3-416:229WGVVG
15PEC Zwolle102-2-611:238GWVVV

Europa League: de plek van NEC Nijmegen op de ranglijst

#ClubGSDoelp.Ptn
18Dinamo Zagreb33:44
19Sturm Graz31:34
20NEC Nijmegen35:84
21Red Bull Salzburg33:64
22Anderlecht34:33

NEC Nijmegen: seizoensstatistieken (Eredivisie)

Doelpunten voor per wedstrijd1,7
Doelpunten tegen per wedstrijd1,8
Thuis: voor / tegen1,4 / 2,0
Uit: voor / tegen2,0 / 1,5
De nul gehouden0
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten13
Gele kaarten per wedstrijd1,4
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (7×) · 3-4-1-2 (2×)

NEC Nijmegen: spelersstatistieken (Eredivisie)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
S. OuaissaMID1790020007,50
D. NejašmićVER75601053007,10
P. SandlerVER31290000107,03
E. MorAAN4730130006,98
P. SchuursVER61882263006,97
D. TadićAAN76200142106,82
M. BakkerVER2440011006,81
A. KaplanVER21080010006,81
Clement BischoffMID74830181006,75
N. LebretonAAN96101082206,72
Adam TahauiAAN73712083006,70
A. ThomasMID31790051006,70
D. GeigerMID52480110006,68
B. PereiraVER31900020106,67
Deveron FonvilleVER53640000006,64
T. StormVER87140010206,63
B. NuytinckVER52510010006,58
K. SierhuisAAN525820134006,56
B. LinssenAAN85471083106,51
T. CheryAAN7596421610006,22
Jamiro MonteiroMID84320053105,91
W. WillumssonMID51531131005,76
Kevin KersAAN52491041005,68
Gabriel BrásVER42850010105,32
Almugera Raouf Mohammed KabarVER42210010205,19
I. Hansen-AarøenMID21530000103,35

Spelers staan gerangschikt op hun beoordeling, het gemiddelde over het seizoen in de competitie. De spelerspagina's open je via de selectie hieronder.

Selectie NEC Nijmegen

Keepers

1G. CrettazNationaliteitArgentiniëLeeftijd25 jaarLengte184 cmGewicht78 kg12N. PolsterNationaliteitOostenrijkLeeftijd23 jaarLengte187 cmGewicht82 kg
36Freek EntiusNationaliteitNederlandLeeftijd19 jaar
38Joep GenesteNationaliteitNederlandLeeftijd18 jaarLengte192 cmGewicht74 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers NEC Nijmegen

Aanwinsten

  • M. BakkerAtalanta · transfervrij7-10-26
  • A. ThomasRB Leipzig · transfer31-8-26
  • D. Geiger1899 Hoffenheim · transfervrij27-8-26
  • A. KaplanAjax · transfer19-8-26
  • Almugera Raouf Mohammed KabarBorussia Dortmund · huur13-8-26
  • Gabriel BrásFC Porto · huur12-8-26
  • N. PolsterWolfsberger AC · transfer11-8-26
  • D. TadićAl Wahda FC · transfervrij26-7-26

Vertrokken

  • V. MisidjanWaalwijk · transfervrij6-9-26
  • V. van CrooijWillem II · transfer31-8-26
  • S. OuaissaPSV Eindhoven · transfer31-8-26
  • T. OuwejanMachida Zelvia · transfer31-8-26
  • B. PereiraWest Brom · transfer31-8-26
  • Yousri SbaiJong Utrecht · huur26-8-26
  • Koki OgawaMachida Zelvia · transfer23-8-26
  • A. DarelasNiki Volos · transfervrij13-8-26

NEC Nijmegen: belangrijkste feiten

LandNederland
Opgericht1900
StadionGoffertstadion
Capaciteit12.540
Ondergrondnatuurgras
CompetitieEredivisie
Positie in de stand13e · 10 punten

NEC Nijmegen: veelgestelde vragen

Wat is het thuisstadion van NEC Nijmegen?

Thuis speelt NEC Nijmegen in Goffertstadion in Nijmegen, een stadion met 12.540 plaatsen.

Welke positie neemt NEC Nijmegen in op de ranglijst?

Met 10 punten uit 9 wedstrijden (2 zeges, 4 gelijke spelen, 3 nederlagen) staat NEC Nijmegen 13e in de Eredivisie.

Wat is de volgende wedstrijd van NEC Nijmegen?

Eerstvolgend duel: NEC Nijmegen – Groningen (Eredivisie), zo 25 okt · 14:30.

Wat was de uitslag van de vorige competitiewedstrijd van NEC Nijmegen?

Het meest recente competitieduel, op 18-10-26: NEC Nijmegen 2–2 Fortuna Sittard.

Wie maakt de meeste doelpunten voor NEC Nijmegen?

In de competitie is T. Chery clubtopscorer, met 5 doelpunten.

Voorspellingen, stand en programma van NEC Nijmegen

Deze pagina geeft een overzicht van NEC Nijmegen (Nederland) in alle competities van dit seizoen (Eredivisie, Champions League, Europa League): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Eredivisie staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Aan wedden zijn risico's verbonden. Gok verantwoord.