Eredivisie
Home › Clubs › Utrecht
Utrecht

Utrecht: wedstrijden, uitslagen, ranglijst en stats

Nederland · opgericht in 1970 · Stadion Galgenwaard

Utrecht: competities in 2026/27

Eredivisie11e plaats, 12 puntenVolgende: PEC Zwolle · za 24 okt · 16:30
KNVB Bekerronde 64Volgende: Kozakken Boys · do 29 okt · 18:45

Utrecht: komende wedstrijden

za 24 okt · 16:30Utrecht–PEC Zwolle
Eredivisie · Onderlinge duels (H2H)
do 29 okt · 18:45Kozakken Boys–Utrecht
KNVB Bekerzo 1 nov · 14:30Telstar–UtrechtEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 20:00Utrecht–NEC Nijmegen
Eredivisie
za 21 nov · 18:45Utrecht–Cambuur
Eredivisie

Utrecht: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGWWVW
18-10-26Twente1–2Utrecht
Eredivisie
11-10-26Utrecht3–1Willem II
Eredivisie
20-9-26Feyenoord5–0Utrecht
Eredivisie
13-9-26Excelsior1–2Utrecht
Eredivisie
8-9-26Utrecht3–3GO Ahead Eagles
Eredivisie
30-8-26Utrecht1–6PSV Eindhoven
Eredivisie
22-8-26Sparta Rotterdam3–3Utrecht
Eredivisie
15-8-26Utrecht1–4AZ Alkmaar
Eredivisie

Wedstrijden en uitslagen van Utrecht dit seizoen

Komende wedstrijden

za 24 okt · 16:30Utrecht–PEC Zwolle
Eredivisie
do 29 okt · 18:45Kozakken Boys–Utrecht
KNVB Beker
zo 1 nov · 14:30Telstar–Utrecht
Eredivisie
zo 8 nov · 20:00Utrecht–NEC Nijmegen
Eredivisie
za 21 nov · 18:45Utrecht–Cambuur
Eredivisie
zo 29 nov · 12:15ADO Den Haag–Utrecht
Eredivisie
zo 6 dec · 14:30Ajax–Utrecht
Eredivisie
za 12 dec · 16:30Utrecht–Fortuna Sittard
Eredivisie
za 19 dec · 21:00Utrecht–Heerenveen
Eredivisie
za 9 jan · 18:45PEC Zwolle–Utrecht
Eredivisie
zo 17 jan · 12:15Utrecht–Twente
Eredivisie
zo 24 jan · 16:45AZ Alkmaar–Utrecht
Eredivisie
vr 29 jan · 20:00Utrecht–Excelsior
Eredivisie
zo 14 feb · 17:00Cambuur–Utrecht
Eredivisie
zo 21 feb · 17:00Utrecht–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 28 feb · 17:00Fortuna Sittard–Utrecht
Eredivisie
zo 7 mrt · 17:00PSV Eindhoven–Utrecht
Eredivisie
zo 14 mrt · 17:00Utrecht–Groningen
Eredivisie
zo 21 mrt · 17:00Utrecht–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 4 apr · 17:00Willem II–Utrecht
Eredivisie
zo 11 apr · 17:00Utrecht–Ajax
Eredivisie
zo 25 apr · 17:00GO Ahead Eagles–Utrecht
Eredivisie
zo 2 mei · 17:00Heerenveen–Utrecht
Eredivisie
zo 9 mei · 17:00Utrecht–Feyenoord
Eredivisie
zo 16 mei · 14:30Utrecht–Telstar
Eredivisie
zo 23 mei · 14:30NEC Nijmegen–Utrecht
Eredivisie
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
18-10-26Twente1–2Utrecht
Eredivisie
11-10-26Utrecht3–1Willem II
Eredivisie
20-9-26Feyenoord5–0Utrecht
Eredivisie
13-9-26Excelsior1–2Utrecht
Eredivisie
8-9-26Utrecht3–3GO Ahead Eagles
Eredivisie
30-8-26Utrecht1–6PSV Eindhoven
Eredivisie
22-8-26Sparta Rotterdam3–3Utrecht
Eredivisie
15-8-26Utrecht1–4AZ Alkmaar
Eredivisie
9-8-26Groningen2–1Utrecht
Eredivisie

Bijgewerkt: 24 oktober 2026

Utrecht: blessures en afwezigen

Deze spelers zijn er de volgende wedstrijd niet bij.

  • A. Engwandahamstringblessure
  • V. Jensenknieblessure
  • M. Jonathansknieblessure
  • N. Ohioknieblessure
  • K. Paredesknieblessure
  • A. Stepanovenkelblessure

Eredivisie: de plek van Utrecht op de ranglijst

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
9GO Ahead Eagles103-5-223:2314WVGGG
10Cambuur103-3-419:2212WGWGW
11Utrecht103-3-417:2712GWWVW
12Excelsior93-2-416:1811VVGVG
13NEC Nijmegen92-4-315:1610GGGVG

Utrecht: seizoensstatistieken (Eredivisie)

Doelpunten voor per wedstrijd1,8
Doelpunten tegen per wedstrijd2,9
Thuis: voor / tegen2,0 / 3,5
Uit: voor / tegen1,6 / 2,4
De nul gehouden0
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten19
Gele kaarten per wedstrijd2,1
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

3-4-3 (5×) · 5-4-1 (2×) · 4-3-3 (1×)

Utrecht: spelersstatistieken (Eredivisie)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
Artem StepanovAAN64365065207,04
Y. CathlineAAN956422142106,97
O. AgougilMID21490110006,96
A. BlakeAAN927621105006,91
D. de WitMID977521109206,83
K. ParedesMID3750010006,83
Ángel AlarcónAAN959230169006,78
Zidane IqbalMID2570000006,75
M. DiddenVER75642043006,74
M. BroholmAAN41840030106,72
D. van den BergMID94630251206,66
A. ZagréVER97420222206,57
J. van OvereemMID53380020106,54
D. MinAAN2790000006,50
S. van DuijnAAN61270000006,46
N. VesterlundVER86550222006,37
N. PanagiotouVER54500010206,36
S. HoremansVER97250040206,36
M. EerdhuijzenVER21350031006,20
P. KloosterboerVER3740000004,55
G. OfferhausVER52740010204,49
F. PohlMID21240000104,20
J. MedićVER3510000004,12
N. AmrabatAAN1230030003,40
E. C. OwenAAN1100000002,17
N. Ogidi Nwankwo300000000,00

Spelers staan gerangschikt op hun beoordeling, het gemiddelde over het seizoen in de competitie. De spelerspagina's open je via de selectie hieronder.

Selectie Utrecht

Keepers

1V. BarkasNationaliteitGriekenlandLeeftijd31 jaarLengte196 cmGewicht88 kg22S. PadtNationaliteitNederlandLeeftijd35 jaarLengte192 cmGewicht85 kg
31M. EppinkNationaliteitNederlandLeeftijd19 jaarLengte183 cmGewicht73 kg
33K. GadellaaNationaliteitNederlandLeeftijd22 jaarLengte206 cmGewicht87 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Utrecht

Aanwinsten

  • S. PadtLudogorets · transfervrij10-9-26
  • N. PanagiotouOmonia Nicosia · transfer1-9-26
  • N. AmrabatWydad AC · transfervrij31-8-26
  • J. MedićNorwich · huur31-8-26
  • S. van DuijnAZ Alkmaar · huur27-8-26
  • M. BroholmLille · huur19-8-26
  • J. van OvereemHeerenveen · transfer19-7-26
  • A. ZagréExcelsior · transfervrij10-7-26

Vertrokken

  • L. EdhartDila · transfervrij24-9-26
  • C. BozdoğanRizespor · transfervrij3-9-26
  • Zidane IqbalDundee Utd · transfer2-9-26
  • M. BrouwerSparta Rotterdam · transfer31-8-26
  • D. MinArminia Bielefeld · huur29-8-26
  • M. EerdhuijzenKV Mechelen · transfer21-8-26
  • Emeka AdeileBurton Albion · huur17-8-26
  • R. El ArguiouiCambuur · huur30-7-26

Utrecht: belangrijkste feiten

LandNederland
Opgericht1970
StadionStadion Galgenwaard
Capaciteit24.426
Ondergrondnatuurgras
CompetitieEredivisie
Positie in de stand11e · 12 punten

Utrecht: veelgestelde vragen

Wat is het thuisstadion van Utrecht?

Thuis speelt Utrecht in Stadion Galgenwaard in Utrecht, een stadion met 24.426 plaatsen.

Welke positie neemt Utrecht in op de ranglijst?

Met 12 punten uit 10 wedstrijden (3 zeges, 3 gelijke spelen, 4 nederlagen) staat Utrecht 11e in de Eredivisie.

Wat is de volgende wedstrijd van Utrecht?

Eerstvolgend duel: Utrecht – PEC Zwolle (Eredivisie), za 24 okt · 16:30.

Wat was de uitslag van de vorige competitiewedstrijd van Utrecht?

Het meest recente competitieduel, op 18-10-26: Twente 1–2 Utrecht.

Wie maakt de meeste doelpunten voor Utrecht?

In de competitie is Artem Stepanov clubtopscorer, met 5 doelpunten.

Voorspellingen, stand en programma van Utrecht

Utrecht (Nederland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Eredivisie, KNVB Beker), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Eredivisie staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Aan wedden zijn risico's verbonden. Gok verantwoord.