Eredivisie
Home › Clubs › Sparta Rotterdam
Sparta Rotterdam

Sparta Rotterdam: wedstrijden, uitslagen, ranglijst en stats

Nederland · opgericht in 1888 · Sparta-Stadion Het Kasteel

Sparta Rotterdam: competities in 2026/27

Eredivisie14e plaats, 9 puntenVolgende: Ajax · zo 25 okt · 16:45
KNVB Bekerronde 64Volgende: Fortuna Sittard · wo 28 okt · 18:45

Sparta Rotterdam: komende wedstrijden

zo 25 okt · 16:45Sparta Rotterdam–AjaxEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
wo 28 okt · 18:45Sparta Rotterdam–Fortuna Sittard
KNVB Bekerzo 1 nov · 16:45Groningen–Sparta RotterdamEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 18:45ADO Den Haag–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 22 nov · 14:30Sparta Rotterdam–AZ Alkmaar
Eredivisie

Sparta Rotterdam: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWGVVG
17-10-26Sparta Rotterdam3–2Willem II
Eredivisie
10-10-26GO Ahead Eagles3–3Sparta Rotterdam
Eredivisie
19-9-26Sparta Rotterdam0–4Heerenveen
Eredivisie
13-9-26PSV Eindhoven4–1Sparta Rotterdam
Eredivisie
4-9-26Sparta Rotterdam2–2PEC Zwolle
Eredivisie
29-8-26Excelsior2–1Sparta Rotterdam
Eredivisie
22-8-26Sparta Rotterdam3–3Utrecht
Eredivisie
14-8-26Telstar1–3Sparta Rotterdam
Eredivisie

Wedstrijden en uitslagen van Sparta Rotterdam dit seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 16:45Sparta Rotterdam–Ajax
Eredivisie
wo 28 okt · 18:45Sparta Rotterdam–Fortuna Sittard
KNVB Beker
zo 1 nov · 16:45Groningen–Sparta Rotterdam
Eredivisie
za 7 nov · 18:45ADO Den Haag–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 22 nov · 14:30Sparta Rotterdam–AZ Alkmaar
Eredivisie
za 28 nov · 21:00Cambuur–Sparta Rotterdam
Eredivisie
za 5 dec · 18:45Sparta Rotterdam–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 13 dec · 17:00Twente–Sparta Rotterdam
Eredivisie
za 19 dec · 18:45Fortuna Sittard–Sparta Rotterdam
Eredivisie
za 9 jan · 16:30Sparta Rotterdam–Excelsior
Eredivisie
vr 15 jan · 20:00Heerenveen–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 24 jan · 14:30Sparta Rotterdam–Groningen
Eredivisie
za 30 jan · 16:30Sparta Rotterdam–Telstar
Eredivisie
zo 14 feb · 17:00Willem II–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 21 feb · 17:00NEC Nijmegen–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 28 feb · 17:00Sparta Rotterdam–PSV Eindhoven
Eredivisie
zo 7 mrt · 17:00Sparta Rotterdam–Cambuur
Eredivisie
zo 14 mrt · 17:00AZ Alkmaar–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 21 mrt · 17:00Utrecht–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 4 apr · 17:00Sparta Rotterdam–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 11 apr · 17:00Sparta Rotterdam–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 25 apr · 17:00Feyenoord–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 2 mei · 17:00Sparta Rotterdam–Twente
Eredivisie
zo 9 mei · 17:00PEC Zwolle–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 16 mei · 14:30Ajax–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 23 mei · 14:30Sparta Rotterdam–Fortuna Sittard
Eredivisie
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
17-10-26Sparta Rotterdam3–2Willem II
Eredivisie
10-10-26GO Ahead Eagles3–3Sparta Rotterdam
Eredivisie
19-9-26Sparta Rotterdam0–4Heerenveen
Eredivisie
13-9-26PSV Eindhoven4–1Sparta Rotterdam
Eredivisie
4-9-26Sparta Rotterdam2–2PEC Zwolle
Eredivisie
29-8-26Excelsior2–1Sparta Rotterdam
Eredivisie
22-8-26Sparta Rotterdam3–3Utrecht
Eredivisie
14-8-26Telstar1–3Sparta Rotterdam
Eredivisie
9-8-26Sparta Rotterdam0–1Feyenoord
Eredivisie

Bijgewerkt: 24 oktober 2026

Sparta Rotterdam: blessures en afwezigen

Deze spelers zijn er de volgende wedstrijd niet bij.

  • S. Mitoblessure

Eredivisie: de plek van Sparta Rotterdam op de ranglijst

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
12Excelsior93-2-416:1811VVGVG
13NEC Nijmegen92-4-315:1610GGGVG
14Sparta Rotterdam92-3-416:229WGVVG
15PEC Zwolle102-2-611:238GWVVV
16Telstar101-3-612:216VVGVG

Sparta Rotterdam: seizoensstatistieken (Eredivisie)

Doelpunten voor per wedstrijd1,8
Doelpunten tegen per wedstrijd2,4
Thuis: voor / tegen1,6 / 2,4
Uit: voor / tegen2,0 / 2,5
De nul gehouden0
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten16
Gele kaarten per wedstrijd1,8
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (5×) · 5-4-1 (2×) · 3-4-3 (1×)

Sparta Rotterdam: spelersstatistieken (Eredivisie)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
M. ZonneveldAAN9592612211107,42
A. SantosMID32570052007,07
M. van BergenAAN73260174106,98
M. YoungMID97992083106,91
L. MartesVER97922085306,91
N. ÞórissonAAN32091174006,90
I. BabadiMID52911253106,88
Cedric HatenboerMID14320040106,69
B. KuipersVER98100351206,68
Robin van CruijsenMID83501094006,66
S. MitoMID54230210006,62
A. KostićAAN3280010006,60
N. VerschurenVER95731061006,58
B. Martins IndiVER86410032106,45
Teo QuinteroVER61150010006,38
C. TerhoMID84321083105,97
J. ToornstraMID63671142105,95
J. BaasMID64640110105,71
Joel IdehoAAN51040110005,61
A. RoaldsøyMID5790021105,32
B. ReithVER1180000002,81

Spelers staan gerangschikt op hun beoordeling, het gemiddelde over het seizoen in de competitie. De spelerspagina's open je via de selectie hieronder.

Selectie Sparta Rotterdam

Keepers

1M. BrouwerNationaliteitNederlandLeeftijd32 jaarLengte189 cmGewicht81 kg
1R. SuurNationaliteitNederlandLeeftijd19 jaarLengte195 cmGewicht75 kg
20F. BednarekNationaliteitPolenLeeftijd33 jaarLengte188 cmGewicht81 kg
20D. Lindhout
30P. KuiperNationaliteitNederlandLeeftijd21 jaarLengte194 cmGewicht87 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Sparta Rotterdam

Aanwinsten

  • I. BabadiPSV Eindhoven · huur1-9-26
  • M. BrouwerUtrecht · transfer31-8-26
  • C. HatenboerAnderlecht · transfer30-8-26
  • A. KostićAC Milan · huur18-8-26
  • Robin van CruijsenFC Volendam · transfer29-7-26
  • C. TerhoOH Leuven · transfer30-6-26
  • N. VerschurenAjax · transfer30-6-26
  • B. KuipersTwente · transfer30-6-26

Vertrokken

  • A. SantosPSV Eindhoven · transfer1-9-26
  • J. TriepDe Graafschap · transfer31-8-26
  • N. ÞórissonTelstar · huur28-8-26
  • Jafar Howard BynoeFC OSS · transfervrij4-8-26
  • M. KleijnFC Volendam · huur28-7-26
  • T. LauritsenSampdoria · transfervrij17-7-26
  • J. KitolanoBodo/Glimt · transfervrij13-7-26
  • Y. SchoonderwaldtVVV Venlo · transfer9-7-26

Sparta Rotterdam: belangrijkste feiten

LandNederland
Opgericht1888
StadionSparta-Stadion Het Kasteel
Capaciteit11.026
Ondergrondkunstgras
CompetitieEredivisie
Positie in de stand14e · 9 punten

Sparta Rotterdam: veelgestelde vragen

Wat is het thuisstadion van Sparta Rotterdam?

Thuis speelt Sparta Rotterdam in Sparta-Stadion Het Kasteel in Rotterdam, een stadion met 11.026 plaatsen.

Welke positie neemt Sparta Rotterdam in op de ranglijst?

Met 9 punten uit 9 wedstrijden (2 zeges, 3 gelijke spelen, 4 nederlagen) staat Sparta Rotterdam 14e in de Eredivisie.

Wat is de volgende wedstrijd van Sparta Rotterdam?

Eerstvolgend duel: Sparta Rotterdam – Ajax (Eredivisie), zo 25 okt · 16:45.

Wat was de uitslag van de vorige competitiewedstrijd van Sparta Rotterdam?

Het meest recente competitieduel, op 17-10-26: Sparta Rotterdam 3–2 Willem II.

Wie maakt de meeste doelpunten voor Sparta Rotterdam?

In de competitie is M. Zonneveld clubtopscorer, met 6 doelpunten.

Voorspellingen, stand en programma van Sparta Rotterdam

Deze pagina geeft een overzicht van Sparta Rotterdam (Nederland) in alle competities van dit seizoen (Eredivisie, KNVB Beker): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Eredivisie staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Aan wedden zijn risico's verbonden. Gok verantwoord.