Eredivisie
Home › Clubs › Fortuna Sittard
Fortuna Sittard

Fortuna Sittard: wedstrijden, uitslagen, ranglijst en stats

Nederland · opgericht in 1968 · Fortuna Sittard Stadion

Fortuna Sittard: competities in 2026/27

Eredivisie6e plaats, 15 puntenVolgende: Excelsior · zo 25 okt · 12:15
KNVB Bekerronde 64Volgende: Sparta Rotterdam · wo 28 okt · 18:45

Fortuna Sittard: komende wedstrijden

zo 25 okt · 12:15Fortuna Sittard–ExcelsiorEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
wo 28 okt · 18:45Sparta Rotterdam–Fortuna Sittard
KNVB Bekerza 31 okt · 16:30Feyenoord–Fortuna SittardEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 16:30Fortuna Sittard–Telstar
Eredivisie
zo 22 nov · 16:45GO Ahead Eagles–Fortuna Sittard
Eredivisie

Fortuna Sittard: laatste uitslagen

Vorm in de competitieGGWVW
18-10-26NEC Nijmegen2–2Fortuna Sittard
Eredivisie
10-10-26Fortuna Sittard1–1Twente
Eredivisie
19-9-26Willem II0–1Fortuna Sittard
Eredivisie
12-9-26Fortuna Sittard1–5Ajax
Eredivisie
6-9-26ADO Den Haag2–3Fortuna Sittard
Eredivisie
28-8-26Groningen2–3Fortuna Sittard
Eredivisie
22-8-26Fortuna Sittard0–2AZ Alkmaar
Eredivisie
15-8-26Fortuna Sittard3–1Cambuur
Eredivisie

Wedstrijden en uitslagen van Fortuna Sittard dit seizoen

Komende wedstrijden

zo 25 okt · 12:15Fortuna Sittard–Excelsior
Eredivisie
wo 28 okt · 18:45Sparta Rotterdam–Fortuna Sittard
KNVB Beker
za 31 okt · 16:30Feyenoord–Fortuna Sittard
Eredivisie
za 7 nov · 16:30Fortuna Sittard–Telstar
Eredivisie
zo 22 nov · 16:45GO Ahead Eagles–Fortuna Sittard
Eredivisie
zo 29 nov · 14:30Fortuna Sittard–Heerenveen
Eredivisie
za 5 dec · 21:00Fortuna Sittard–PEC Zwolle
Eredivisie
za 12 dec · 16:30Utrecht–Fortuna Sittard
Eredivisie
za 19 dec · 18:45Fortuna Sittard–Sparta Rotterdam
Eredivisie
vr 8 jan · 20:00Twente–Fortuna Sittard
Eredivisie
za 16 jan · 21:00Fortuna Sittard–PSV Eindhoven
Eredivisie
vr 22 jan · 20:00Excelsior–Fortuna Sittard
Eredivisie
za 30 jan · 21:00PEC Zwolle–Fortuna Sittard
Eredivisie
zo 14 feb · 17:00Fortuna Sittard–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 21 feb · 17:00AZ Alkmaar–Fortuna Sittard
Eredivisie
zo 28 feb · 17:00Fortuna Sittard–Utrecht
Eredivisie
zo 7 mrt · 17:00Fortuna Sittard–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 14 mrt · 17:00Heerenveen–Fortuna Sittard
Eredivisie
zo 21 mrt · 17:00Telstar–Fortuna Sittard
Eredivisie
zo 4 apr · 17:00Fortuna Sittard–Feyenoord
Eredivisie
zo 11 apr · 17:00Cambuur–Fortuna Sittard
Eredivisie
zo 25 apr · 17:00Fortuna Sittard–Groningen
Eredivisie
zo 2 mei · 17:00Ajax–Fortuna Sittard
Eredivisie
zo 9 mei · 17:00Fortuna Sittard–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 16 mei · 14:30Fortuna Sittard–Willem II
Eredivisie
zo 23 mei · 14:30Sparta Rotterdam–Fortuna Sittard
Eredivisie
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
18-10-26NEC Nijmegen2–2Fortuna Sittard
Eredivisie
10-10-26Fortuna Sittard1–1Twente
Eredivisie
19-9-26Willem II0–1Fortuna Sittard
Eredivisie
12-9-26Fortuna Sittard1–5Ajax
Eredivisie
6-9-26ADO Den Haag2–3Fortuna Sittard
Eredivisie
28-8-26Groningen2–3Fortuna Sittard
Eredivisie
22-8-26Fortuna Sittard0–2AZ Alkmaar
Eredivisie
15-8-26Fortuna Sittard3–1Cambuur
Eredivisie
8-8-26PSV Eindhoven2–2Fortuna Sittard
Eredivisie

Bijgewerkt: 24 oktober 2026

Fortuna Sittard: blessures en afwezigen

Deze spelers zijn er de volgende wedstrijd niet bij.

  • R. Bayramknieblessure
  • I. Marquezblessure
  • Y. Oukililiesblessure
  • J. Dahlhausniet in de selectie

Eredivisie: de plek van Fortuna Sittard op de ranglijst

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
4Ajax95-3-127:1218WGGWW
5Twente95-2-217:1017VGWWW
6Fortuna Sittard94-3-216:1715GGWVW
7Heerenveen104-3-318:1315WWVWG
8Groningen94-2-322:1914VWWGG

Fortuna Sittard: seizoensstatistieken (Eredivisie)

Doelpunten voor per wedstrijd1,8
Doelpunten tegen per wedstrijd1,9
Thuis: voor / tegen1,3 / 2,3
Uit: voor / tegen2,2 / 1,6
De nul gehouden1
Niet gescoord1

Kaarten

Gele kaarten13
Gele kaarten per wedstrijd1,4
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

5-3-2 (4×) · 4-3-3 (3×) · 3-4-2-1 (1×)

Fortuna Sittard: spelersstatistieken (Eredivisie)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
É. MichutMID97001272107,14
A. DescotteAAN9536501310007,13
Rodrigo GuthVER75460100207,02
L. ZeefuikAAN964131105306,90
Shiloh Kiesar ’t ZandMID85971196206,82
S. van OtteleVER94610000006,72
Y. OukiliMID52290010006,66
K. PetersonAAN3710000006,60
K. van BurgstedenMID180000006,60
Ivo PintoVER97590111106,56
P. BrittijnMID97992063106,55
M. IhattarenMID857833107006,46
N. de GrootVER71500000006,40
S. WylinVER52290000006,36
S. SimonsMID2550000006,31
Justin Quincy HubnerVER98100021206,30
J. DahlhausVER75290110106,27
O. RomenyAAN53151075016,20
D. SinkgravenVER2210000006,18
Moussa GbemouMID4210000004,33
Ganni BuyukhanMID180000003,10

Spelers staan gerangschikt op hun beoordeling, het gemiddelde over het seizoen in de competitie. De spelerspagina's open je via de selectie hieronder.

Selectie Fortuna Sittard

Keepers

1L. KoopmansNationaliteitNederlandLeeftijd32 jaarLengte190 cmGewicht84 kg
31M. BranderhorstNationaliteitNederlandLeeftijd32 jaarLengte192 cmGewicht88 kg
33K. ReitmaierNationaliteitDuitslandLeeftijd21 jaarLengte197 cm
48L. van ParysLeeftijd19 jaar

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Fortuna Sittard

Aanwinsten

  • Rodrigo GuthTalleres Cordoba · huur18-8-26
  • K. ReitmaierSJK · transfervrij6-8-26
  • A. DescotteCharleroi · huur20-7-26
  • Shiloh Kiesar ’t ZandFeyenoord · huur15-7-26
  • N. de GrootDen Bosch · transfer14-7-26
  • O. RomenyOxford United · huur10-7-26
  • S. WylinClub Brugge KV · transfervrij9-7-26
  • L. ZeefuikAZ Alkmaar · huur30-6-26

Vertrokken

  • Luka TunjicNK Osijek · transfervrij14-9-26
  • Abdurrahman Burak SayinPatro Eisden · transfervrij3-8-26
  • S. AdewoyeLommel United · transfervrij2-8-26
  • S. BastienBastien Samuel · transfervrij6-7-26
  • K. SierhuisNEC Nijmegen · transfervrij30-6-26
  • P. GladonNAC Breda · transfervrij30-6-26
  • N. MarsmanGO Ahead Eagles · transfervrij30-6-26
  • Tristan SchenkhuizenVVV Venlo · transfervrij30-6-26

Fortuna Sittard: belangrijkste feiten

LandNederland
Opgericht1968
StadionFortuna Sittard Stadion
Capaciteit12.500
Ondergrondnatuurgras
CompetitieEredivisie
Positie in de stand6e · 15 punten

Fortuna Sittard: veelgestelde vragen

Wat is het thuisstadion van Fortuna Sittard?

Thuis speelt Fortuna Sittard in Fortuna Sittard Stadion in Sittard, een stadion met 12.500 plaatsen.

Welke positie neemt Fortuna Sittard in op de ranglijst?

Met 15 punten uit 9 wedstrijden (4 zeges, 3 gelijke spelen, 2 nederlagen) staat Fortuna Sittard 6e in de Eredivisie.

Wat is de volgende wedstrijd van Fortuna Sittard?

Eerstvolgend duel: Fortuna Sittard – Excelsior (Eredivisie), zo 25 okt · 12:15.

Wat was de uitslag van de vorige competitiewedstrijd van Fortuna Sittard?

Het meest recente competitieduel, op 18-10-26: NEC Nijmegen 2–2 Fortuna Sittard.

Wie maakt de meeste doelpunten voor Fortuna Sittard?

In de competitie is A. Descotte clubtopscorer, met 5 doelpunten.

Voorspellingen, stand en programma van Fortuna Sittard

Deze pagina geeft een overzicht van Fortuna Sittard (Nederland) in alle competities van dit seizoen (Eredivisie, KNVB Beker): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Eredivisie staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Aan wedden zijn risico's verbonden. Gok verantwoord.