Eredivisie
Home › Clubs › ADO Den Haag
ADO Den Haag

ADO Den Haag: wedstrijden, uitslagen, ranglijst en stats

Nederland · opgericht in 1905 · WerkTalent Stadion

ADO Den Haag: competities in 2026/27

Eredivisie17e plaats, 6 puntenVolgende: Heerenveen · za 24 okt · 21:00
KNVB Bekerronde 64Volgende: Excelsior '31 · di 27 okt · 18:45

ADO Den Haag: komende wedstrijden

za 24 okt · 21:00ADO Den Haag–Heerenveen
Eredivisie · Onderlinge duels (H2H)
di 27 okt · 18:45Excelsior '31–ADO Den Haag
KNVB Bekerzo 1 nov · 12:15PEC Zwolle–ADO Den HaagEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 18:45ADO Den Haag–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 22 nov · 14:30Ajax–ADO Den Haag
Eredivisie

ADO Den Haag: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVWGGV
17-10-26ADO Den Haag2–1PSV Eindhoven
Eredivisie
11-10-26Telstar2–2ADO Den Haag
Eredivisie
19-9-26ADO Den Haag1–1Cambuur
Eredivisie
12-9-26Twente2–0ADO Den Haag
Eredivisie
6-9-26ADO Den Haag2–3Fortuna Sittard
Eredivisie
30-8-26Feyenoord2–2ADO Den Haag
Eredivisie
23-8-26GO Ahead Eagles3–1ADO Den Haag
Eredivisie
16-8-26ADO Den Haag1–4Groningen
Eredivisie

Wedstrijden en uitslagen van ADO Den Haag dit seizoen

Komende wedstrijden

za 24 okt · 21:00ADO Den Haag–Heerenveen
Eredivisie
di 27 okt · 18:45Excelsior '31–ADO Den Haag
KNVB Beker
zo 1 nov · 12:15PEC Zwolle–ADO Den Haag
Eredivisie
za 7 nov · 18:45ADO Den Haag–Sparta Rotterdam
Eredivisie
zo 22 nov · 14:30Ajax–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 29 nov · 12:15ADO Den Haag–Utrecht
Eredivisie
zo 6 dec · 16:45ADO Den Haag–Excelsior
Eredivisie
zo 13 dec · 14:30Willem II–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 20 dec · 12:15NEC Nijmegen–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 10 jan · 14:30ADO Den Haag–Telstar
Eredivisie
za 16 jan · 20:00ADO Den Haag–PEC Zwolle
Eredivisie
za 23 jan · 21:00PSV Eindhoven–ADO Den Haag
Eredivisie
za 30 jan · 18:45ADO Den Haag–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 14 feb · 17:00Fortuna Sittard–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 21 feb · 17:00Utrecht–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 28 feb · 17:00ADO Den Haag–Twente
Eredivisie
zo 7 mrt · 17:00ADO Den Haag–Ajax
Eredivisie
zo 14 mrt · 17:00Cambuur–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 21 mrt · 17:00ADO Den Haag–Willem II
Eredivisie
zo 4 apr · 17:00Sparta Rotterdam–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 11 apr · 17:00ADO Den Haag–Feyenoord
Eredivisie
zo 25 apr · 17:00Heerenveen–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 2 mei · 17:00Groningen–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 9 mei · 17:00ADO Den Haag–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 16 mei · 14:30Excelsior–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 23 mei · 14:30ADO Den Haag–AZ Alkmaar
Eredivisie
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
17-10-26ADO Den Haag2–1PSV Eindhoven
Eredivisie
11-10-26Telstar2–2ADO Den Haag
Eredivisie
19-9-26ADO Den Haag1–1Cambuur
Eredivisie
12-9-26Twente2–0ADO Den Haag
Eredivisie
6-9-26ADO Den Haag2–3Fortuna Sittard
Eredivisie
30-8-26Feyenoord2–2ADO Den Haag
Eredivisie
23-8-26GO Ahead Eagles3–1ADO Den Haag
Eredivisie
16-8-26ADO Den Haag1–4Groningen
Eredivisie
8-8-26AZ Alkmaar2–0ADO Den Haag
Eredivisie

Bijgewerkt: 24 oktober 2026

ADO Den Haag: blessures en afwezigen

Deze spelers zijn er de volgende wedstrijd niet bij.

  • L. Reischlliesblessure
  • D. Baranybovenbeenblessure

Eredivisie: de plek van ADO Den Haag op de ranglijst

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
15PEC Zwolle102-2-611:238GWVVV
16Telstar101-3-612:216VVGVG
17ADO Den Haag101-3-613:236VWGGV
18Willem II100-2-810:322VVVVV

ADO Den Haag: seizoensstatistieken (Eredivisie)

Doelpunten voor per wedstrijd1,2
Doelpunten tegen per wedstrijd2,2
Thuis: voor / tegen1,5 / 2,3
Uit: voor / tegen1,0 / 2,2
De nul gehouden0
Niet gescoord2

Kaarten

Gele kaarten16
Gele kaarten per wedstrijd1,8
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

4-4-2 (6×) · 4-2-3-1 (2×) · 5-3-2 (1×)

ADO Den Haag: spelersstatistieken (Eredivisie)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. KiloMID98101154207,24
E. RottierAAN97042484206,97
Y. EduardoAAN966532125006,71
M. ŠínMID42041033006,70
P. MulderVER97930071206,68
D. van MieghemMID94420052006,66
D. BárányAAN3631011006,62
J. HawkinsMID83840050106,48
M. WaemVER85290021106,42
O. RaterinkVER84930010106,41
J. ŽambůrekMID52180041006,37
S. SyllaVER94711021306,36
M. HokkeVER86180121016,33
J. BalAAN82941063005,79
J. Jensen-AbbewVER53640010005,09
N. ThomasAAN52591162104,87
Illaijh de RuijterVER51980030004,50
L. ReischlAAN2570000004,30
L. WilhelmVER3650000004,04
M. JiménezMID31540010103,87
Finn de BruinMID41760150103,76

Spelers staan gerangschikt op hun beoordeling, het gemiddelde over het seizoen in de competitie. De spelerspagina's open je via de selectie hieronder.

Selectie ADO Den Haag

Keepers

1K. NikiémaNationaliteitBurkina FasoLeeftijd22 jaarLengte188 cmGewicht78 kg
12Sem EekhoutLeeftijd19 jaar
20Richard VogtNationaliteitLiechtensteinLeeftijd34 jaar
23N. ThiedeNationaliteitDuitslandLeeftijd26 jaarLengte186 cmGewicht81 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers ADO Den Haag

Aanwinsten

  • Álex PozoAlmeria · transfervrij15-9-26
  • M. ŠínAZ Alkmaar · huur30-8-26
  • J. Jensen-AbbewAarhus · transfer25-8-26
  • O. RaterinkCagliari · huur11-8-26
  • Y. Eduardo1899 Hoffenheim · huur20-7-26
  • N. ThiedeVfL Bochum · transfer14-7-26
  • D. BárányDebreceni VSC · transfer14-7-26
  • J. ŽambůrekHeracles · transfer13-7-26

Vertrokken

  • Lorenzo MaaslandIF Karlstad · transfervrij29-8-26
  • D. TomasAIK Stockholm · transfervrij31-7-26
  • A. LejolyAS Eupen · transfervrij16-7-26
  • J. VlakCastellón · transfer7-7-26
  • S. van der SlootFortuna Düsseldorf · transfervrij30-6-26
  • T. HämäläinenKuPS · transfervrij30-6-26
  • D. TomasTomas Diogo · transfervrij29-6-26
  • C. BosveldStaphorst · transfervrij29-6-26

ADO Den Haag: belangrijkste feiten

LandNederland
Opgericht1905
StadionWerkTalent Stadion
Capaciteit15.000
Ondergrondkunstgras
CompetitieEredivisie
Positie in de stand17e · 6 punten

ADO Den Haag: veelgestelde vragen

Wat is het thuisstadion van ADO Den Haag?

Thuis speelt ADO Den Haag in WerkTalent Stadion in La Haye, een stadion met 15.000 plaatsen.

Welke positie neemt ADO Den Haag in op de ranglijst?

Met 6 punten uit 10 wedstrijden (1 zege, 3 gelijke spelen, 6 nederlagen) staat ADO Den Haag 17e in de Eredivisie.

Wat is de volgende wedstrijd van ADO Den Haag?

Eerstvolgend duel: ADO Den Haag – Heerenveen (Eredivisie), za 24 okt · 21:00.

Wat was de uitslag van de vorige competitiewedstrijd van ADO Den Haag?

Het meest recente competitieduel, op 17-10-26: ADO Den Haag 2–1 PSV Eindhoven.

Wie maakt de meeste doelpunten voor ADO Den Haag?

In de competitie is Y. Eduardo clubtopscorer, met 3 doelpunten.

Voorspellingen, stand en programma van ADO Den Haag

Deze pagina geeft een overzicht van ADO Den Haag (Nederland) in alle competities van dit seizoen (Eredivisie, KNVB Beker): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Eredivisie staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Aan wedden zijn risico's verbonden. Gok verantwoord.