Eredivisie
Home › Clubs › Heerenveen
Heerenveen

Heerenveen: wedstrijden, uitslagen, ranglijst en stats

Nederland · opgericht in 1920 · Abe Lenstra Stadion

Heerenveen: competities in 2026/27

Eredivisie7e plaats, 15 puntenVolgende: ADO Den Haag · za 24 okt · 21:00
KNVB Bekerronde 64Volgende: Excelsior Maassluis · wo 28 okt · 21:00

Heerenveen: komende wedstrijden

za 24 okt · 21:00ADO Den Haag–Heerenveen
Eredivisie · Onderlinge duels (H2H)
wo 28 okt · 21:00Excelsior Maassluis–Heerenveen
KNVB Bekerza 31 okt · 18:45Heerenveen–NEC NijmegenEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
zo 8 nov · 12:15Heerenveen–Feyenoord
Eredivisie
za 21 nov · 21:00Groningen–Heerenveen
Eredivisie

Heerenveen: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWWVWG
16-10-26Heerenveen4–0Excelsior
Eredivisie
9-10-26PSV Eindhoven2–0Heerenveen
Eredivisie
19-9-26Sparta Rotterdam0–4Heerenveen
Eredivisie
13-9-26Heerenveen0–0Telstar
Eredivisie
6-9-26Heerenveen2–3AZ Alkmaar
Eredivisie
30-8-26Willem II2–2Heerenveen
Eredivisie
22-8-26Heerenveen0–2PEC Zwolle
Eredivisie
16-8-26Ajax2–2Heerenveen
Eredivisie

Wedstrijden en uitslagen van Heerenveen dit seizoen

Komende wedstrijden

za 24 okt · 21:00ADO Den Haag–Heerenveen
Eredivisie
wo 28 okt · 21:00Excelsior Maassluis–Heerenveen
KNVB Beker
za 31 okt · 18:45Heerenveen–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 8 nov · 12:15Heerenveen–Feyenoord
Eredivisie
za 21 nov · 21:00Groningen–Heerenveen
Eredivisie
zo 29 nov · 14:30Fortuna Sittard–Heerenveen
Eredivisie
zo 6 dec · 12:15Heerenveen–Cambuur
Eredivisie
za 12 dec · 18:45Heerenveen–GO Ahead Eagles
Eredivisie
za 19 dec · 21:00Utrecht–Heerenveen
Eredivisie
za 9 jan · 21:00AZ Alkmaar–Heerenveen
Eredivisie
vr 15 jan · 20:00Heerenveen–Sparta Rotterdam
Eredivisie
za 23 jan · 20:00Twente–Heerenveen
Eredivisie
zo 31 jan · 12:15Heerenveen–Ajax
Eredivisie
zo 14 feb · 17:00Telstar–Heerenveen
Eredivisie
zo 21 feb · 17:00Heerenveen–Willem II
Eredivisie
zo 28 feb · 17:00Excelsior–Heerenveen
Eredivisie
zo 7 mrt · 17:00Feyenoord–Heerenveen
Eredivisie
zo 14 mrt · 17:00Heerenveen–Fortuna Sittard
Eredivisie
zo 21 mrt · 17:00PEC Zwolle–Heerenveen
Eredivisie
zo 4 apr · 17:00Heerenveen–Groningen
Eredivisie
zo 11 apr · 17:00NEC Nijmegen–Heerenveen
Eredivisie
zo 25 apr · 17:00Heerenveen–ADO Den Haag
Eredivisie
zo 2 mei · 17:00Heerenveen–Utrecht
Eredivisie
zo 9 mei · 17:00Cambuur–Heerenveen
Eredivisie
zo 16 mei · 14:30GO Ahead Eagles–Heerenveen
Eredivisie
zo 23 mei · 14:30Heerenveen–PSV Eindhoven
Eredivisie
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
16-10-26Heerenveen4–0Excelsior
Eredivisie
9-10-26PSV Eindhoven2–0Heerenveen
Eredivisie
19-9-26Sparta Rotterdam0–4Heerenveen
Eredivisie
13-9-26Heerenveen0–0Telstar
Eredivisie
6-9-26Heerenveen2–3AZ Alkmaar
Eredivisie
30-8-26Willem II2–2Heerenveen
Eredivisie
22-8-26Heerenveen0–2PEC Zwolle
Eredivisie
16-8-26Ajax2–2Heerenveen
Eredivisie
9-8-26Heerenveen1–0Twente
Eredivisie

Bijgewerkt: 24 oktober 2026

Heerenveen: blessures en afwezigen

Deze spelers zijn er de volgende wedstrijd niet bij.

  • D. Properhamstringblessure

Eredivisie: de plek van Heerenveen op de ranglijst

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
5Twente95-2-217:1017VGWWW
6Fortuna Sittard94-3-216:1715GGWVW
7Heerenveen104-3-318:1315WWVWG
8Groningen94-2-322:1914VWWGG
9GO Ahead Eagles103-5-223:2314WVGGG

Heerenveen: seizoensstatistieken (Eredivisie)

Doelpunten voor per wedstrijd1,7
Doelpunten tegen per wedstrijd1,2
Thuis: voor / tegen1,4 / 1,0
Uit: voor / tegen2,0 / 1,5
De nul gehouden4
Niet gescoord3

Kaarten

Gele kaarten9
Gele kaarten per wedstrijd1,0
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (7×) · 4-1-4-1 (1×) · 4-4-2 (1×)

Heerenveen: spelersstatistieken (Eredivisie)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
J. TrenskowMID977842189107,49
M. WillemsenVER98060021007,18
O. BraudeVER86782063007,13
L. SmansMID73410362007,10
S. KerstenVER97660120107,02
N. CourtensMID75322074106,98
R. MeerveldMID95011172006,94
M. RiveraMID8539212113006,87
M. LindayMID65300021206,82
L. OyenAAN81962144106,81
M. FarjiAAN4681021106,80
V. ZagaritisVER98100054106,78
D. ProperMID54090121106,70
D. VenteAAN975512217006,60
N. HoplandVER1130000006,60
L. BrouwersMID2310020006,45
R. UldriķisAAN4690032005,33
H. PetrovVER6970000004,96
M. EgbringVER2830000004,38
L. MachineMID41010000004,34
Anass BouzianeMID150000003,27
D. BladiVER1130000001,73

Spelers staan gerangschikt op hun beoordeling, het gemiddelde over het seizoen in de competitie. De spelerspagina's open je via de selectie hieronder.

Selectie Heerenveen

Keepers

1B. KlaverboerNationaliteitNederlandLeeftijd20 jaarLengte190 cmGewicht80 kg
30T. SchreuderLeeftijd19 jaar
44A. NoppertNationaliteitNederlandLeeftijd31 jaarLengte203 cmGewicht94 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Heerenveen

Aanwinsten

  • R. UldriķisArminia Bielefeld · transfervrij1-9-26
  • M. FarjiVenezia · transfer31-8-26
  • M. HilgersTwente · transfer30-8-26
  • D. ProperNEC Nijmegen · transfer27-7-26
  • L. MachineAngers · huur26-7-26
  • Anass BouzianeFC Volendam · transfervrij30-6-26
  • V. SejkSparta Praha · transfer16-1-26
  • L. NordåsLuton · huur5-1-26

Vertrokken

  • L. BrouwersOmonia Nicosia · transfer1-9-26
  • N. HoplandRanders FC · transfer31-8-26
  • Ilyas el MoussaouiKatwijk · transfervrij25-8-26
  • Anass BouzianeBouziane Anass · transfervrij30-7-26
  • Isaiah AhmedTelstar · transfer23-7-26
  • E. GürbüzWillem II · huur20-7-26
  • J. van OvereemUtrecht · transfer19-7-26
  • N. BakkerFC Midtjylland · transfer30-6-26

Heerenveen: belangrijkste feiten

LandNederland
Opgericht1920
StadionAbe Lenstra Stadion
Capaciteit27.224
Ondergrondnatuurgras
CompetitieEredivisie
Positie in de stand7e · 15 punten

Heerenveen: veelgestelde vragen

Wat is het thuisstadion van Heerenveen?

Thuis speelt Heerenveen in Abe Lenstra Stadion in Heerenveen, een stadion met 27.224 plaatsen.

Welke positie neemt Heerenveen in op de ranglijst?

Met 15 punten uit 10 wedstrijden (4 zeges, 3 gelijke spelen, 3 nederlagen) staat Heerenveen 7e in de Eredivisie.

Wat is de volgende wedstrijd van Heerenveen?

Eerstvolgend duel: ADO Den Haag – Heerenveen (Eredivisie), za 24 okt · 21:00.

Wat was de uitslag van de vorige competitiewedstrijd van Heerenveen?

Het meest recente competitieduel, op 16-10-26: Heerenveen 4–0 Excelsior.

Wie maakt de meeste doelpunten voor Heerenveen?

In de competitie is J. Trenskow clubtopscorer, met 4 doelpunten.

Voorspellingen, stand en programma van Heerenveen

Heerenveen (Nederland) speelt dit seizoen in deze competities: Eredivisie, KNVB Beker. Hier vind je het programma en de uitslagen, de positie in de stand, cijfers over het hele seizoen, de selectie en de beste spelers van de club. Tips voor wedstrijden in de competitie Eredivisie staan op de competitiepagina, meer voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Aan wedden zijn risico's verbonden. Gok verantwoord.