Eredivisie
Home › Clubs › GO Ahead Eagles
GO Ahead Eagles

GO Ahead Eagles: wedstrijden, uitslagen, ranglijst en stats

Nederland · opgericht in 1971 · De Adelaarshorst

GO Ahead Eagles: competities in 2026/27

Eredivisie9e plaats, 14 puntenVolgende: Cambuur · za 31 okt · 21:00
KNVB Bekerronde 64Volgende: Koninklijke HFC · di 27 okt · 21:00

GO Ahead Eagles: komende wedstrijden

di 27 okt · 21:00Koninklijke HFC–GO Ahead Eagles
KNVB Bekerza 31 okt · 21:00Cambuur–GO Ahead EaglesEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 21:00Excelsior–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 22 nov · 16:45GO Ahead Eagles–Fortuna Sittard
Eredivisie
za 28 nov · 18:45PSV Eindhoven–GO Ahead Eagles
Eredivisie

GO Ahead Eagles: laatste uitslagen

Vorm in de competitieWVGGG
23-10-26GO Ahead Eagles3–2Telstar
Eredivisie
18-10-26PEC Zwolle4–1GO Ahead Eagles
Eredivisie
10-10-26GO Ahead Eagles3–3Sparta Rotterdam
Eredivisie
20-9-26NEC Nijmegen1–1GO Ahead Eagles
Eredivisie
12-9-26GO Ahead Eagles1–1Groningen
Eredivisie
8-9-26Utrecht3–3GO Ahead Eagles
Eredivisie
29-8-26AZ Alkmaar5–2GO Ahead Eagles
Eredivisie
23-8-26GO Ahead Eagles3–1ADO Den Haag
Eredivisie

Wedstrijden en uitslagen van GO Ahead Eagles dit seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 21:00Koninklijke HFC–GO Ahead Eagles
KNVB Beker
za 31 okt · 21:00Cambuur–GO Ahead Eagles
Eredivisie
za 7 nov · 21:00Excelsior–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 22 nov · 16:45GO Ahead Eagles–Fortuna Sittard
Eredivisie
za 28 nov · 18:45PSV Eindhoven–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 6 dec · 14:30GO Ahead Eagles–Twente
Eredivisie
za 12 dec · 18:45Heerenveen–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 20 dec · 16:45GO Ahead Eagles–Ajax
Eredivisie
zo 10 jan · 16:45Groningen–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 17 jan · 14:30GO Ahead Eagles–AZ Alkmaar
Eredivisie
zo 24 jan · 12:15GO Ahead Eagles–Cambuur
Eredivisie
za 30 jan · 18:45ADO Den Haag–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 14 feb · 17:00GO Ahead Eagles–PEC Zwolle
Eredivisie
zo 21 feb · 17:00Ajax–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 28 feb · 17:00Telstar–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 7 mrt · 17:00GO Ahead Eagles–Excelsior
Eredivisie
zo 14 mrt · 17:00GO Ahead Eagles–Feyenoord
Eredivisie
zo 21 mrt · 17:00Twente–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 4 apr · 17:00GO Ahead Eagles–NEC Nijmegen
Eredivisie
zo 11 apr · 17:00Sparta Rotterdam–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 25 apr · 17:00GO Ahead Eagles–Utrecht
Eredivisie
zo 2 mei · 17:00GO Ahead Eagles–PSV Eindhoven
Eredivisie
zo 9 mei · 17:00Fortuna Sittard–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 16 mei · 14:30GO Ahead Eagles–Heerenveen
Eredivisie
zo 23 mei · 14:30Willem II–GO Ahead Eagles
Eredivisie
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
23-10-26GO Ahead Eagles3–2Telstar
Eredivisie
18-10-26PEC Zwolle4–1GO Ahead Eagles
Eredivisie
10-10-26GO Ahead Eagles3–3Sparta Rotterdam
Eredivisie
20-9-26NEC Nijmegen1–1GO Ahead Eagles
Eredivisie
12-9-26GO Ahead Eagles1–1Groningen
Eredivisie
8-9-26Utrecht3–3GO Ahead Eagles
Eredivisie
29-8-26AZ Alkmaar5–2GO Ahead Eagles
Eredivisie
23-8-26GO Ahead Eagles3–1ADO Den Haag
Eredivisie
16-8-26Feyenoord2–2GO Ahead Eagles
Eredivisie
8-8-26GO Ahead Eagles4–1Willem II
Eredivisie

Bijgewerkt: 24 oktober 2026

GO Ahead Eagles: blessures en afwezigen

Afwezig in de meest recente wedstrijd waarvoor afwezigen zijn gemeld (23-10-26).

  • P. Saathofknieblessure

Eredivisie: de plek van GO Ahead Eagles op de ranglijst

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
7Heerenveen104-3-318:1315WWVWG
8Groningen94-2-322:1914VWWGG
9GO Ahead Eagles103-5-223:2314WVGGG
10Cambuur103-3-419:2212WGWGW
11Utrecht103-3-417:2712GWWVW

GO Ahead Eagles: seizoensstatistieken (Eredivisie)

Doelpunten voor per wedstrijd2,2
Doelpunten tegen per wedstrijd2,3
Thuis: voor / tegen2,8 / 1,5
Uit: voor / tegen1,8 / 3,0
De nul gehouden0
Niet gescoord0

Kaarten

Gele kaarten7
Gele kaarten per wedstrijd0,8
Rode kaarten0

Meest gebruikte formaties

4-2-3-1 (9×)

GO Ahead Eagles: spelersstatistieken (Eredivisie)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
S. TengstedtMID9766622213107,34
M. MeulensteenMID86911274007,17
S. SigurðarsonAAN956041228007,11
M. SurayMID976632146007,10
V. EdvardsenMID9764321611006,79
D. JamesVER97020231106,68
G. van ZwamVER73190031006,66
C. TwigtMID2250000006,65
O. SivertsenAAN71010010006,64
E. LinthorstMID97070131006,62
T. BaetenAAN91760063106,61
J. KramerVER98100031106,57
Y. RahmouniMID61760031106,50
E. FlatakerAAN72471063006,49
Tomas GalvezVER2370000006,39
A. SampstedVER96920110006,35
J. DirksenVER64781032206,00
E. WaayersVER1310000006,00
R. MargaretAAN3540011005,03
T. JukićVER1170000003,00

Spelers staan gerangschikt op hun beoordeling, het gemiddelde over het seizoen in de competitie. De spelerspagina's open je via de selectie hieronder.

Selectie GO Ahead Eagles

Keepers

1K. HaugNationaliteitNoorwegenLeeftijd27 jaarLengte190 cmGewicht83 kg
22N. MarsmanNationaliteitNederlandLeeftijd35 jaarLengte188 cmGewicht88 kg
30T. HullemanLeeftijd16 jaar
33N. VerdoniNationaliteitNederlandLeeftijd22 jaarLengte189 cm

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers GO Ahead Eagles

Aanwinsten

  • T. JukicNK Lokomotiva Zagreb · transfer26-8-26
  • E. FlatakerAIK Stockholm · transfer7-7-26
  • Tomas GalvezManchester City · transfer6-7-26
  • N. MarsmanFortuna Sittard · transfervrij30-6-26
  • K. HaugToulouse · transfervrij30-6-26
  • L. EverinkEmmen · terug van verhuur29-6-26
  • X. BlommeFC Eindhoven · terug van verhuur29-6-26
  • C. TwigtWillem II · terug van verhuur29-6-26

Vertrokken

  • L. PlogmannCambuur · transfervrij31-8-26
  • C. TwigtWillem II · transfer16-8-26
  • J. BreumSaint Etienne · transfer2-7-26
  • L. EverinkEmmen · transfervrij30-6-26
  • X. BlommeFC Eindhoven · transfervrij30-6-26
  • J. De BusserAZ Alkmaar · transfer30-6-26
  • A. AdelgaardTwente · transfer30-6-26
  • M. SmitStoke City · transfer30-6-26

GO Ahead Eagles: belangrijkste feiten

LandNederland
Opgericht1971
StadionDe Adelaarshorst
Capaciteit10.400
Ondergrondnatuurgras
CompetitieEredivisie
Positie in de stand9e · 14 punten

GO Ahead Eagles: veelgestelde vragen

Wat is het thuisstadion van GO Ahead Eagles?

Thuis speelt GO Ahead Eagles in De Adelaarshorst in Deventer, een stadion met 10.400 plaatsen.

Welke positie neemt GO Ahead Eagles in op de ranglijst?

Met 14 punten uit 10 wedstrijden (3 zeges, 5 gelijke spelen, 2 nederlagen) staat GO Ahead Eagles 9e in de Eredivisie.

Wat is de volgende wedstrijd van GO Ahead Eagles?

Eerstvolgend duel: Koninklijke HFC – GO Ahead Eagles (KNVB Beker), di 27 okt · 21:00.

Wat was de uitslag van de vorige competitiewedstrijd van GO Ahead Eagles?

Het meest recente competitieduel, op 23-10-26: GO Ahead Eagles 3–2 Telstar.

Wie maakt de meeste doelpunten voor GO Ahead Eagles?

In de competitie is S. Tengstedt clubtopscorer, met 6 doelpunten.

Voorspellingen, stand en programma van GO Ahead Eagles

Deze pagina geeft een overzicht van GO Ahead Eagles (Nederland) in alle competities van dit seizoen (Eredivisie, KNVB Beker): komende wedstrijden, recente uitslagen, positie in de stand, seizoensstatistieken en de belangrijkste spelers. Voorspellingen voor wedstrijden in de competitie Eredivisie staan op de competitiepagina en alle voorspellingen op de pagina Voorspellingen.

18+ · Aan wedden zijn risico's verbonden. Gok verantwoord.