Eredivisie
Home › Clubs › Telstar
Telstar

Telstar: wedstrijden, uitslagen, ranglijst en stats

Nederland · opgericht in 1912 · 711 Stadion

Telstar: competities in 2026/27

Eredivisie16e plaats, 6 puntenVolgende: Utrecht · zo 1 nov · 14:30
KNVB Bekerronde 64Volgende: Almere City FC · di 27 okt · 20:00

Telstar: komende wedstrijden

di 27 okt · 20:00Telstar–Almere City FC
KNVB Bekerzo 1 nov · 14:30Telstar–UtrechtEredivisie · Onderlinge duels (H2H)
za 7 nov · 16:30Fortuna Sittard–Telstar
Eredivisie
za 21 nov · 21:00Telstar–PEC Zwolle
Eredivisie
za 28 nov · 16:30Excelsior–Telstar
Eredivisie

Telstar: laatste uitslagen

Vorm in de competitieVVGVG
23-10-26GO Ahead Eagles3–2Telstar
Eredivisie
17-10-26Telstar3–4Feyenoord
Eredivisie
11-10-26Telstar2–2ADO Den Haag
Eredivisie
20-9-26AZ Alkmaar1–0Telstar
Eredivisie
13-9-26Heerenveen0–0Telstar
Eredivisie
9-9-26Twente1–0Telstar
Eredivisie
6-9-26Telstar2–2Cambuur
Eredivisie
30-8-26Telstar0–4Ajax
Eredivisie

Wedstrijden en uitslagen van Telstar dit seizoen

Komende wedstrijden

di 27 okt · 20:00Telstar–Almere City FC
KNVB Beker
zo 1 nov · 14:30Telstar–Utrecht
Eredivisie
za 7 nov · 16:30Fortuna Sittard–Telstar
Eredivisie
za 21 nov · 21:00Telstar–PEC Zwolle
Eredivisie
za 28 nov · 16:30Excelsior–Telstar
Eredivisie
vr 4 dec · 20:00Telstar–Groningen
Eredivisie
zo 13 dec · 12:15PSV Eindhoven–Telstar
Eredivisie
vr 18 dec · 20:00Telstar–Willem II
Eredivisie
zo 10 jan · 14:30ADO Den Haag–Telstar
Eredivisie
za 16 jan · 16:30Telstar–NEC Nijmegen
Eredivisie
za 23 jan · 16:30Ajax–Telstar
Eredivisie
za 30 jan · 16:30Sparta Rotterdam–Telstar
Eredivisie
zo 14 feb · 17:00Telstar–Heerenveen
Eredivisie
zo 21 feb · 17:00Feyenoord–Telstar
Eredivisie
zo 28 feb · 17:00Telstar–GO Ahead Eagles
Eredivisie
zo 7 mrt · 17:00Groningen–Telstar
Eredivisie
zo 14 mrt · 17:00Telstar–PSV Eindhoven
Eredivisie
zo 21 mrt · 17:00Telstar–Fortuna Sittard
Eredivisie
zo 4 apr · 17:00Cambuur–Telstar
Eredivisie
zo 11 apr · 17:00Telstar–Twente
Eredivisie
zo 25 apr · 17:00PEC Zwolle–Telstar
Eredivisie
zo 2 mei · 17:00Telstar–AZ Alkmaar
Eredivisie
zo 9 mei · 17:00Willem II–Telstar
Eredivisie
zo 16 mei · 14:30Utrecht–Telstar
Eredivisie
zo 23 mei · 14:30Telstar–Excelsior
Eredivisie
Gespeelde wedstrijden dit seizoen
23-10-26GO Ahead Eagles3–2Telstar
Eredivisie
17-10-26Telstar3–4Feyenoord
Eredivisie
11-10-26Telstar2–2ADO Den Haag
Eredivisie
20-9-26AZ Alkmaar1–0Telstar
Eredivisie
13-9-26Heerenveen0–0Telstar
Eredivisie
9-9-26Twente1–0Telstar
Eredivisie
6-9-26Telstar2–2Cambuur
Eredivisie
30-8-26Telstar0–4Ajax
Eredivisie
14-8-26Telstar1–3Sparta Rotterdam
Eredivisie
8-8-26NEC Nijmegen1–2Telstar
Eredivisie

Bijgewerkt: 24 oktober 2026

Telstar: blessures en afwezigen

Afwezig in de meest recente wedstrijd waarvoor afwezigen zijn gemeld (23-10-26).

  • R. Mendesniet in de selectie

Eredivisie: de plek van Telstar op de ranglijst

Volledige stand
#ClubGSW-G-VDoelp.PtnVorm
14Sparta Rotterdam92-3-416:229WGVVG
15PEC Zwolle102-2-611:238GWVVV
16Telstar101-3-612:216VVGVG
17ADO Den Haag101-3-613:236VWGGV
18Willem II100-2-810:322VVVVV

Telstar: seizoensstatistieken (Eredivisie)

Doelpunten voor per wedstrijd1,1
Doelpunten tegen per wedstrijd2,0
Thuis: voor / tegen1,6 / 3,0
Uit: voor / tegen0,5 / 0,8
De nul gehouden1
Niet gescoord4

Kaarten

Gele kaarten13
Gele kaarten per wedstrijd1,4
Rode kaarten1

Meest gebruikte formaties

3-4-2-1 (5×) · 4-2-3-1 (2×) · 4-3-3 (2×)

Telstar: spelersstatistieken (Eredivisie)

SpelerPos.Wed.Min.Doelp.Ass.SchotenOp doelGKRKBeoord.
T. OwusuMID97553093007,18
A. SoualhiaVER98101171307,10
N. ShenkmanMID62381251007,01
P. BrouwerMID97922183006,98
M. PeersmanVER97970082106,92
N. RossenMID97600052006,86
Gerald AldersVER85960032206,75
S. ValkVER76300151106,74
E. DemircanAAN61390030006,70
S. HetliMID21530041006,55
Jelani SeedorfAAN94870060106,51
Rui MendesMID853610115106,49
A. MarthaVER41330021006,44
J. HardeveldVER85180041005,80
N. ÞórissonAAN524800103115,78
P. AningMID61150000005,67
H. KusterMID4610000005,07
R. OudstenVER41210000004,23
G. CaschiliVER3930000003,94
F. RustAAN1250000003,15
F. TurayAAN1250000003,10
Isaiah AhmedMID2290000102,17

Spelers staan gerangschikt op hun beoordeling, het gemiddelde over het seizoen in de competitie. De spelerspagina's open je via de selectie hieronder.

Selectie Telstar

Keepers

1R. KoemanNationaliteitNederlandLeeftijd30 jaarLengte188 cmGewicht80 kg
13Finn MulderNationaliteitNederlandLeeftijd17 jaar
20D. ReizigerNationaliteitNederlandLeeftijd24 jaarLengte184 cmGewicht69 kg

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Transfers Telstar

Aanwinsten

  • A. MarthaRotherham · huur1-9-26
  • N. ÞórissonSparta Rotterdam · huur28-8-26
  • S. ValkDordrecht · transfer23-8-26
  • H. KusterTwente · transfer3-8-26
  • G. CaschiliCambuur · transfervrij3-8-26
  • Isaiah AhmedHeerenveen · transfer23-7-26
  • P. AningBorussia Dortmund · transfervrij22-7-26
  • F. RustFeyenoord · transfervrij22-7-26

Vertrokken

  • S. HetliWydad AC · transfer28-8-26
  • K. TejanSelangor · transfervrij12-8-26
  • T. BodakVitesse · transfervrij3-8-26
  • J. PetersonPeterson Justin · transfervrij30-7-26
  • A. MahdarMahdar Amine · transfervrij30-7-26
  • A. LechkarDordrecht · transfervrij18-7-26
  • T. NoslinBarnsley · transfer13-7-26
  • D. KoswalSandefjord · transfervrij13-7-26

Telstar: belangrijkste feiten

LandNederland
Opgericht1912
Stadion711 Stadion
Capaciteit5.200
Ondergrondkunstgras
CompetitieEredivisie
Positie in de stand16e · 6 punten

Telstar: veelgestelde vragen

Wat is het thuisstadion van Telstar?

Thuis speelt Telstar in 711 Stadion in Velsen-Zuid, een stadion met 5.200 plaatsen.

Welke positie neemt Telstar in op de ranglijst?

Met 6 punten uit 10 wedstrijden (1 zege, 3 gelijke spelen, 6 nederlagen) staat Telstar 16e in de Eredivisie.

Wat is de volgende wedstrijd van Telstar?

Eerstvolgend duel: Telstar – Almere City FC (KNVB Beker), di 27 okt · 20:00.

Wat was de uitslag van de vorige competitiewedstrijd van Telstar?

Het meest recente competitieduel, op 23-10-26: GO Ahead Eagles 3–2 Telstar.

Wie maakt de meeste doelpunten voor Telstar?

In de competitie is T. Owusu clubtopscorer, met 3 doelpunten.

Voorspellingen, stand en programma van Telstar

Telstar (Nederland) in één oogopslag: programma en uitslagen in alle competities (Eredivisie, KNVB Beker), de stand, statistieken, selectie en doelpuntenmakers. Tips en odds voor wedstrijden in de competitie Eredivisie staan op de competitiepagina, andere voorspellingen in de rubriek Voorspellingen.

18+ · Aan wedden zijn risico's verbonden. Gok verantwoord.