Eredivisie
Home › Clubs › Ajax › Jofre Torrents
Jofre Torrents

Jofre Torrents: cijfers en loopbaan

Ajax · verdediger · Spanje · 18 jaar

Wie is Jofre Torrents

Jofre Torrents is een verdediger uit Spanje (18 jaar); in 2026/27 speelt hij voor Ajax.

Balans in 2026/27: 0 doelpunten en 0 assists in 2 wedstrijden.

Jofre Torrents: statistieken seizoen 2026/27

2Wedstrijden
0Doelpunten
0Assists
83Minuten
0Gele kaarten
0Rode kaarten
4,5Beoordeling

Clubcompetities

CompetitieWed.DAMin.KaartenBeoord.
Eredivisie10080/03,5
UEFA Conference League100750/05,6
Totaal200830/04,5

Jofre Torrents: uitgebreide statistieken

43Passes
93%Passnauwkeurigheid
2/2Geslaagde dribbels / pogingen
5/9Gewonnen duels / totaal
2Tackles
1Overtredingen ondergaan

Opgeteld over alle clubcompetities in 2026/27.

Jofre Torrents: veelgestelde vragen

Hoe vaak scoorde Jofre Torrents in 2026/27?

Jofre Torrents kwam in 2026/27 tot 0 doelpunten en 0 assists in 2 wedstrijden.

Voor welke club komt Jofre Torrents uit?

In 2026/27 komt Jofre Torrents (verdediger) uit voor Ajax. Nationaliteit: Spanje.

Hoe oud is Jofre Torrents?

De leeftijd van Jofre Torrents is 18 jaar. Geboortedatum: 28 januari 2007.

Over Jofre Torrents

Hier vind je de cijfers van Jofre Torrents (Spanje): wedstrijden, doelpunten, assists en kaarten dit seizoen, plus de clubs uit zijn carrière, transfers en gewonnen prijzen. Hij maakt deel uit van de selectie van Ajax.