Eredivisie
Home › Clubs › Ajax › Caio Henrique
Caio Henrique

Caio Henrique: cijfers en loopbaan

Ajax · verdediger · Brazilië · 28 jaar

Wie is Caio Henrique

Caio Henrique – verdediger, international van Brazilië, 28 jaar oud. In het seizoen 2026/27 speelt hij voor Ajax.

Balans in 2026/27: 0 doelpunten en 2 assists in 12 wedstrijden. Namens het nationale team: 0 doelpunten in 2 wedstrijden.

Seizoen daarvoor (2025/26): 0 doelpunten en 2 assists in 35 wedstrijden.

Recentste transfer: op 30 juni 2026 van Monaco naar Ajax.

Prijzen in totaal: 3; meest gewonnen: Trofeo Joan Gamper (1×), UEFA Super Cup (1×).

Caio Henrique: statistieken seizoen 2026/27

12Wedstrijden
0Doelpunten
2Assists
729Minuten
1Gele kaarten
0Rode kaarten
6,6Beoordeling

Clubcompetities

CompetitieWed.DAMin.KaartenBeoord.
Eredivisie7014881/06,7
UEFA Conference League5012410/06,4
Totaal12027291/06,6

Nationaal elftal

CompetitieWed.DAMin.KaartenBeoord.
World Cup - Qualification South America2001090/06,8

Caio Henrique: uitgebreide statistieken

2Schoten
423Passes
13Sleutelpasses
86%Passnauwkeurigheid
3/5Geslaagde dribbels / pogingen
25/50Gewonnen duels / totaal
12Tackles
4Overtredingen ondergaan
7Overtredingen begaan

Opgeteld over alle clubcompetities in 2026/27.

Caio Henrique: statistieken seizoen 2025/26

35Wedstrijden
0Doelpunten
2Assists
2577Minuten
6,8Beoordeling

Caio Henrique: carrière

ClubPeriode
Ajax2026
Monaco2020–2025
Fluminense2019
Parana2018
Atletico Madrid2016

Jeugd- en beloftenploegen zijn weggelaten; we tonen uitsluitend seniorenclubs.

Caio Henrique: transfers

DatumTransferSoort / bedrag
30 juni 2026Monaco → Ajax
27 augustus 2020Atletico Madrid → Monaco€ 8M
25 januari 2020Atletico Madrid → GremioHuur
10 januari 2019Atletico Madrid → FluminenseHuur
2 april 2018Atletico Madrid → ParanaHuur

Caio Henrique: prijzen

Totaal aantal gewonnen prijzen: 3.

  • Trofeo Joan Gamper20241×
  • UEFA Super Cup20181×
  • UEFA Europa League2017/20181×

Caio Henrique: blessures en afwezigheid

RedenVanTot
afwezig25 september 20236 april 2024
ziek1 augustus 20228 augustus 2022
bovenbeenblessure10 september 202010 oktober 2020

Caio Henrique: veelgestelde vragen

Hoe vaak scoorde Caio Henrique in 2026/27?

Caio Henrique kwam in 2026/27 tot 0 doelpunten en 2 assists in 12 wedstrijden.

Voor welke club komt Caio Henrique uit?

In 2026/27 komt Caio Henrique (verdediger) uit voor Ajax. Nationaliteit: Brazilië.

Hoe oud is Caio Henrique?

De leeftijd van Caio Henrique is 28 jaar. Geboortedatum: 31 juli 1997.

Welke transfer maakte Caio Henrique het laatst?

Op 27 augustus 2020 van Atletico Madrid naar Monaco, € 8M.

Wat staat er op de erelijst van Caio Henrique?

Op de erelijst staan 3 prijzen; het vaakst gewonnen: Trofeo Joan Gamper (1×), UEFA Super Cup (1×), UEFA Europa League (1×).

Over Caio Henrique

De pagina van Caio Henrique (Brazilië) bundelt zijn statistieken van dit seizoen, zijn carrière, transfers en prijzen. Hij speelt momenteel voor Ajax; de volledige selectie staat op de pagina van de club.