Eredivisie
Home › Twente – Ajax
Eredivisie · Speelronde 12 · 8 november 2026 · 14:30

Twente – Ajax: voorspelling, tip en odds – 8 november 2026

WVGWW
VS
WWGGW
1Twente2,60
XGelijkspel4,04
2Ajax2,45

Hoogste beschikbare odds · Bijgewerkt 26-10-26, 03:33

BetoranjeWed bij Betoranje →
Aftrap over
0Dagen
0Uren
0Minuten
0Seconden
TipOddsKansenMeer tipsAfwezigenStandAnalyseVergelijkingFAQ

Twente – Ajax begint op 8 november 2026 · 14:30 in De Grolsch Veste (Enschede). Volgens ons is het een gelijkopgaande strijd. Verderop vind je de tip, de kansen op elke uitslag, de afwezigen en een analyse van de wedstrijd.

Twente – Ajax: tip en voorspelling
Doelpunten
Minder dan 3,5 doelpunten
1,91
Uitslag (veiligere keuze)
Gelijkspel of Ajax (X2)
1,52
63%kans op deze uitslag
51%waarschijnlijkheid van de doelpuntentip
1–1waarschijnlijke score
≈ 4 doelpuntentotaal in de wedstrijd

Wed nu →

Twente – Ajax: odds vergelijken

Uitslag wedstrijd1X2
Hoogste odds op de markt2,604,042,45
Marktgemiddelde2,523,912,38
Laagste odds2,403,752,30
DoelpuntenBesteGemiddeldKans
Meer dan 1,5 doelpunten1,121,1085,3%
Meer dan 2,5 doelpunten1,381,3668,9%
Minder dan 2,5 doelpunten3,103,0231,1%
Meer dan 3,5 doelpunten1,961,9149,4%
Beide scoren – ja1,361,3469,6%
Beide scoren – nee3,203,0530,4%

Deze odds combineren het aanbod van verschillende bookmakers (laatste update: 26-10-26, 03:33). Ze dienen alleen als indicatie en kunnen per bookmaker afwijken. Gemiddelde marge: 7,4%.

Alle bookmakers →

De wedstrijd in het kort

  • Waarschijnlijke uitslag: Twente 1–1 Ajax, in totaal ongeveer 4 doelpunten.
  • Stand: Twente 4e (20 punten), Ajax 2e (21 punten).
  • Vorm in de competitie: Twente 6W 2G 2V (19:10), Ajax 6W 3G 1V (29:13).
  • Afwezigen: Twente 0, Ajax 0.

Wie wint Twente – Ajax?

Twente37%
Gelijkspel24%
Ajax39%

We baseren de schatting op odds van verschillende bookmakers waaruit de marge is verwijderd. Een garantie voor de afloop is het niet.

Extra tips en wedmarkten: Twente – Ajax

Meer dan 1,5 doelpunten85,3% · eerlijke odds 1,17 · beste 1,12
Waarschijnlijk
Beide teams scoren: ja69,6% · eerlijke odds 1,44 · beste 1,36
Waarschijnlijk
Meer dan 2,5 doelpunten68,9% · eerlijke odds 1,45 · beste 1,38
Waarschijnlijk
Gelijkspel of Ajax (X2)63,0% · eerlijke odds 1,59 · beste 1,52
Waarschijnlijk
Minder dan 3,5 doelpunten50,6% · eerlijke odds 1,98 · beste 1,91
Mogelijk
Meer dan 3,5 doelpunten49,4% · eerlijke odds 2,02 · beste 1,96
Outsider
Ajax wint39,1% · eerlijke odds 2,55 · beste 2,45
Outsider
Twente wint37,0% · eerlijke odds 2,70 · beste 2,60
Outsider
Minder dan 2,5 doelpunten31,1% · eerlijke odds 3,22 · beste 3,10
Outsider
Beide teams scoren: nee30,4% · eerlijke odds 3,29 · beste 3,20
Outsider
Gelijkspel23,8% · eerlijke odds 4,20 · beste 4,04
Outsider

Eerlijke odds = 1 gedeeld door de kans. Liggen de hoogste odds boven de eerlijke, dan biedt de prijs meer waarde. Vanaf 60% is waarschijnlijk, 50–60% mogelijk en onder 50% een outsider.

Meest waarschijnlijke exacte uitslagen

1 : 19,0%
1 : 28,1%
2 : 17,9%
2 : 27,1%
0 : 15,2%
1 : 05,0%

Twente – Ajax: afwezigen en blessures

Twente

  • Geen gemelde afwezigen

Ajax

  • Geen gemelde afwezigen

Tot de aftrap kunnen er nog wijzigingen in de lijst komen.

Twente – Ajax: ranglijst en vorm van beide ploegen

#ClubGSW-G-VDoelp.Ptn
1Feyenoord107-3-032:1124
2Ajax106-3-129:1321
3PSV Eindhoven106-2-228:1320
4Twente106-2-219:1020
5AZ Alkmaar106-2-220:1220
6Fortuna Sittard105-3-217:1718
7Heerenveen104-3-318:1315
8Groningen104-3-324:2115
9GO Ahead Eagles103-5-223:2314
10Cambuur103-3-419:2212
11Utrecht103-3-417:2712
12NEC Nijmegen102-5-317:1811
13Excelsior103-2-516:1911
14Sparta Rotterdam102-3-517:249
15PEC Zwolle102-2-611:238
16Telstar101-3-612:216
17ADO Den Haag101-3-613:236
18Willem II100-2-810:322

Laatste wedstrijden

Twente

25 oktWAZ Alkmaar 0–2 Twente
18 oktVTwente 1–2 Utrecht
10 oktGFortuna Sittard 1–1 Twente
20 sepWTwente 3–2 PSV Eindhoven
12 sepWTwente 2–0 ADO Den Haag

Ajax

25 oktWSparta Rotterdam 1–2 Ajax
18 oktWGroningen 2–5 Ajax
10 oktGAjax 1–1 NEC Nijmegen
19 sepGAjax 2–2 Excelsior
15 sepWAjax 5–1 Willem II

Thuis en uit

Twente thuis4W 0G 1V in 5 wedstrijden, goals 10:5
Ajax uit5W 0G 0V in 5 wedstrijden, goals 18:4

Twente – Ajax: wedstrijdanalyse

Waarom we voor deze tip kiezen

  1. Stand. Op de ranglijst staat Twente 4e (20 punten uit 10 wedstrijden, 6W 2G 2V) en Ajax 2e (21 punten, 6W 3G 1V).
  2. Aanval en verdediging. In de competitie scoort Twente gemiddeld 1,9 keer per duel en incasseert 1,0; bij Ajax is dat 2,9 voor en 1,3 tegen.
  3. Vorm in de competitie. Vorm Twente: 6W 2G 2V (goals 19–10); vorm Ajax: 6W 3G 1V (goals 29–13).

Wat mogen we verwachten

Wij zien een evenwichtig duel: de geschatte score is 2–2, met naar verwachting zo'n 4 doelpunten in totaal. Als meest waarschijnlijke uitslag komt 1–1 (9,0%) naar voren. Wij rekenen op een open duel met goals.

Voor het aantal doelpunten tippen we: Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,91); die kans schatten we op 51%. Beide teams scoren: geschatte kans 70%; meer dan 2,5 doelpunten: 69%.

De voorspelling in het kort

  1. Competitiedoelpunten: Twente 19:10, Ajax 29:13.
  2. Verwacht totaal: zo'n 4 doelpunten; meer dan 2,5 doelpunten heeft een kans van 69%.
  3. Ontbrekende spelers: Twente 0, Ajax 0.

Alternatieve tip: Gelijkspel of Ajax (X2)

Andere optie: Gelijkspel of Ajax (X2), met een kans van 63% en beste odds van 1,52. Ons verwachte totaal van zo'n 4 doelpunten spreekt voor deze tip.

Afwezigen

Afwezig bij Twente: geen; bij Ajax: geen. Kijk kort voor de aftrap nog even naar het laatste teamnieuws.

Clubs vergeleken: Twente – Ajax

TwenteAjax
48%Vorm52%
38%Aanval63%
58%Verdediging42%
50%Onderlinge duels50%
47%Doelpunten53%
45,8%Totaal54,3%

Omdat de cijfers alleen de duels van het lopende seizoen omvatten, is de steekproef nog beperkt.

Vorm in de competitie

TwenteWVGWW
AjaxWWGGW

Winstcalculator

Mogelijke uitbetaling0 €
Nettowinst0 €
Impliciete kans0%
Marge van de markt7,4%

Twente – Ajax: veelgestelde vragen

Welke tip geven jullie voor Twente – Ajax?

Voor de uitslag tippen we: Gelijkspel of Ajax (X2) (odds 1,52); voor het aantal doelpunten: Minder dan 3,5 doelpunten (odds 1,91). Wie het veiliger wil spelen, kiest Gelijkspel of Ajax (X2).

Wie wint Twente – Ajax?

Wij schatten de winstkans van Twente op 37%, die van Ajax op 39% en de kans op een gelijkspel op 24%.

Waar en wanneer vindt de wedstrijd plaats?

De Grolsch Veste, Enschede, 8 november 2026, aftrap 14:30.

Wie ontbreken er?

Afwezig bij Twente: geen; bij Ajax: geen. Tot aan de wedstrijd kan de lijst nog wijzigen.

Worden er in deze wedstrijd meer dan 2,5 doelpunten gemaakt?

Meer dan 2,5 doelpunten schatten we op 69% (odds 1,38), minder dan 2,5 doelpunten op 31% (odds 3,10).

Scoren beide teams?

Dat beide teams scoren, achten we 70% waarschijnlijk (odds 1,36).

Welke exacte score is het waarschijnlijkst?

Bovenaan staat 1–1 (9,0%), daarna 1–2 (8,1%) en 2–1 (7,9%).

Hoe maken jullie de voorspellingen?

De kansen halen we uit de odds van verschillende bookmakers: na het verwijderen van de marge middelen we de prijzen, en met een Poisson-verdeling rekenen we daarna het verwachte aantal goals en de waarschijnlijkste scores uit. Ter context tonen we op de pagina ook de vorm van beide ploegen, de onderlinge duels en de afwezigen. Alles wat we voorspellen is puur informatief; winst is nooit gegarandeerd.

Meer voorspellingen

Feyenoord – Fortuna Sittard 31 oktPSV Eindhoven – Willem II 31 oktHeerenveen – NEC Nijmegen 31 oktAjax – AZ Alkmaar 31 oktCambuur – GO Ahead Eagles 31 okt

18+ · Wedden is nooit zonder risico. Onze voorspellingen dienen alleen als informatie en zijn geen garantie op winst. Gok verantwoord.