Bohemians tegen Waterford
Bohemians vs Waterford — onderlinge balans
Feiten
- Beide teams scoorden in 3 van de laatste 4 duels
Bohemians vs Waterford — eerdere resultaten
| 16.10.26 | Premier Division | Bohemians 2–1 Waterford | W |
| 09.08.26 | Premier Division | Waterford 3–1 Bohemians | L |
| 06.04.26 | Premier Division | Bohemians 1–1 Waterford | D |
| 06.03.26 | Premier Division | Waterford 0–1 Bohemians | W |
Bohemians & Waterford — recente vorm
Bohemians
| 16.10 | Bohemians 2–1 Waterford |
| 12.10 | Shamrock Rovers 2–1 Bohemians |
| 02.10 | Dundalk 1–2 Bohemians |
| 18.09 | Bohemians 2–1 Drogheda United |
| 11.09 | Galway United 2–3 Bohemians |
| 28.08 | Bohemians 3–0 Sligo Rovers |
| 21.08 | Bohemians 5–3 Derry City |
| 13.08 | FC Midtjylland 3–2 Bohemians |
| 09.08 | Waterford 3–1 Bohemians |
| 06.08 | Bohemians 0–2 FC Midtjylland |
Waterford
| 16.10 | Bohemians 2–1 Waterford |
| 18.09 | Shamrock Rovers 3–2 Waterford |
| 14.09 | Waterford 2–2 Derry City |
| 11.09 | Waterford 1–1 Dundalk |
| 28.08 | St Patrick's Athl. 0–2 Waterford |
| 21.08 | Sligo Rovers 0–0 Waterford |
| 09.08 | Waterford 3–1 Bohemians |
| 02.08 | Waterford 1–0 Shelbourne |
| 25.07 | Galway United 0–0 Waterford |
| 10.07 | Waterford 1–1 St Patrick's Athl. |
Premier Division — Stand
| # | Team | W | Doelpunten | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Shamrock Rovers | 34 | 54:35 | 65 |
| 2 | Bohemians | 34 | 60:41 | 62 |
| 3 | St Patrick's Athl. | 33 | 53:27 | 59 |
| 4 | Shelbourne | 34 | 49:47 | 46 |
| 7 | Galway United | 33 | 44:48 | 41 |
| 8 | Drogheda United | 34 | 41:54 | 37 |
| 9 | Waterford | 33 | 45:56 | 34 |
| 10 | Sligo Rovers | 34 | 26:60 | 24 |
Bohemians & Waterford — komende wedstrijden
Bohemians
| 23.10 18:45 | Bohemians – Shelbourne |
| 30.10 19:45 | St Patrick's Athl. – Bohemians |
Waterford
| 19.10 18:45 | Waterford – Galway United |
| 23.10 18:45 | Waterford – Drogheda United |
| 30.10 19:45 | Shelbourne – Waterford |
Analyse
De reeks tussen Bohemians en Waterford telt nu 4 wedstrijden, en Bohemians heeft de bovenhand met 2 zeges tegen 1 en 1 gelijke spelen. Die cijfers vormen het decor voor het volgende hoofdstuk, al weten beide ploegen dat de historie op de dag zelf weinig telt. Qua goals komt het affiche op 2,5 per duel. Drie of meer vielen in 50% van de duels, terwijl beide ploegen scoorden in 75%, een nuttige aanwijzing voor wie de volgende editie inschat. De speellocatie heeft veel resultaten gevormd. Bohemians staan thuis op 1-1-0 tegen deze ploeg, terwijl Waterford op 1-0-1 staan op eigen veld, een verschil om te onthouden voor de volgende keer. De vorm richting het volgende duel is een blik waard. Bohemians wonnen 4 van hun laatste 5 en scoren 2 per duel, terwijl Waterford 1 zeges pakten uit 5 en gemiddeld 1,6 maken, dus beide komen met recent houvast. Alles bij elkaar komt de verdeling uit op ongeveer 50% voor Bohemians, 25% gelijk en 25% voor Waterford. Het is het soort balans dat de favoriet meestal beloont, zonder de uitslag ooit vast te leggen. Hun recentste duel was op 16.10.2026, toen Bohemians en Waterford eindigden op 2–1, het nieuwste punt in een lange rivaliteit. Zonder datum voor de volgende staat het verhaal daar nu stil.
Bohemians vs Waterford — FAQ
Wie heeft meer duels gewonnen tussen Bohemians en Waterford?
Bohemians won er meer, 2–1, met 1 gelijke spelen
Hoeveel goals vallen er gemiddeld?
2,5 goals per duel; 50% van de duels had 3 of meer goals
Wat was de uitslag van de laatste wedstrijd?
Bohemians 2–1 Waterford op 16.10.2026

